30.07.2012. 23:58
Vairāki Latvijas tenisisti šonedēļ piedalās Vilņas "Future" sacensībās. Pamatturnīra 1. kārtu šodien pārvarēt izdevās Krišjānim Stabiņam, kurš tādējādi nopelnījis vienu ATP reitinga punktu un pēc četru gadu pārtraukuma atgriezīsies rangā.

Viļņā norisinās "Future" sacensības ar balvu fondu 10 000 ASV dolāri un tiek spēlēts uz māla seguma kortiem. Pamatturnīrā no mūsējiem uzreiz tika vienīgi Miķelis Lībietis, kurš gan izkritis no ATP reitinga, taču startē, pateicoties piešķirtajam "wild card".

Kvalifikāciju no mūsējiem uzsāka Reinis Bucens, Krišjānis Stabiņš un 38 gadus vecais Māris Šipkovs. Vienīgi Stabiņš tika pie trīs panākumiem, iekļūstot pamatturnīrā. 1. kārtā pretī stājās baltkrievs Aleksandrs Bulickis (ATP 1409.), kuru latvietis apspēlēja ar 6:3, 6:2.

Līdz ar to izdevies tikt pie viena ATP reitinga punkta, kas nodrošinās Stabiņam atgriešanos rangā pēc četru gadu pārtraukuma. 2. kārtas pretinieks vēl nav noskaidrots. Rīt 1. kārtas spēle būs Miķelim Lībietim, kurš cīnīsies pret Frančesko Vilardo (ATP 827.) no Itālijas.

Izmantotie resursi:itftennis.comBoulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties