15.12.2015. 08:53
Sanantonio „Spurs” turpina aizvadīt pārliecinošu NBA sezonu un šonakt ar 37 punktu pārsvaru pieveica Jūtas „Jazz”, kamēr Losandželosas „Clippers” sīvā cīņā pagarinājumā pārspēja „Pistons” (105:103).

„Clippers” (15-10) izbraukuma spēlē Detroitā (14-12) bija tuvu zaudējumam, taču 19 sekundes pirms pamatlaika beigām Džonatans Rediks ar precīzu tālmetienu panāca neizšķirtu 94:94 un pagarinājumu. Tajā norisinājās līdzvērtīga cīņa, kuru izšķīra Džamala Kroforda tālmetiens 12 sekundes pirms beigām (105:102). „Clippers” nedeva iespēju Detroitai atbildēt ar to pašu un pārkāpa noteikumus, liekot Redžijam Džeksonam mest divus soda metienus. Viņš trāpīja pirmo, bet otro meta apzināti garām, taču atlēkušo bumbu iedabūt grozā neizdevās, un zaudējums.

Džeksons spēli noslēdza ar 34 punktiem, 11 atlēkušajām bumbām un 7 piespēlēm, kamēr Andrē Dramondam 20+15. Centra spēlētājs Dramonds arī izcēlās ar teicamu driblu, kādā epizodē ar māņkustību piespiežot nokrist „Clippers” saspēles vadītāju Krisu Polu, tiesa, nespēja to efektīvi noslēgt un gūt punktus. Pols izcēlās ar 13 punktiem un 12 piespēlēm, bet Bleiks Grifins sameta 34 punktus.

Ļoti pārliecinoša uzvara tikmēr „Spurs” (21-5), kura ar 37 punktu pārsvaru pārspēja Jūtas „Jazz” (10-13). „Spurs” drošu pārsvaru ieguva jau pirmajā puslaikā, bet trešajā ceturtdaļā izcēlās ar 39 gūtiem punktiem. Ar 22 punktiem labākais bija Kavai Lenards, bet pa 18 pievienoja Lamarkuss Oldridžs un Tonijs Pārkers.

Uzvara arī „Heat” (14-9), kas viesos ar 100:88 pieveica Atlantas „Hawks” (14-12). Atlantu neglāba arī Kenta Beizmora 28 punkti, jo tās pamatsastāva aizsargi Džefs Tīgs un Kails Korvers pa diviem trāpīaj tikai četrus no 24 metieniem no spēles. „Heat” rindās ar 24 punktiem izcēlās Kriss Bošs, 20 pievienoja rezervists Džeralds Grīns, bet individuāli ne tā veiksmīgā spēle arī Dveinam Veidam – septiņi punkti ar metienu precizitāti 3/16, tiesa, izdarītas sešas piespēles.