16.06.2016. 00:02
"San Antonio Spurs" apsver iespēju piedāvāt Dāvim Bertānam divu sezonu līgumu četru miljonu ASV dolāru apmērā, atsaucoties uz klubam tuvu stāvošiem avotiem trešdien, 15. jūnijā, raksta "Bleacher Report" žurnālists Deivids Piks (David Pick).

Pazīstamais Izraēlas žurnālists norāda, ka jau 2015. gada decembrī izskanējušas runas par Bertāna gaidāmo pāreju uz “Spurs”. Lai tās piepildītos, klubam līdz jūlija vidum jāsamaksā Vitorijas “Baskonia” 650 000 tūkstoši dolāru. Neoficiāla informācija liecina, ka “Spurs” apsver iespēju piedāvāt Bertānam līgumu uz divām sezonām četru miljonu dolāru vērtībā.

Bertāna metiena tehnika ir apbrīnojama un viņš superātri izdara metienu, raksta Piks. Viņš var trāpīt metienus, atbrīvojoties no sedzēja, vai izkārtot metienu pēc dribla. Aizvadītajā Eirolīgas sezonā viņš iemeta 18 no 31 tālmetiena.

Latviešu uzbrucējs vairākas reizes izcēlās ar pēdējo sekunžu metieniem pret Spānijas superklubiem. ACB līgas pusfināla sērijas spēlē pret “FC Barcelona” viņš panāca neizšķirtu 12 sekundes pirms pamatlaika beigām, bet Eirolīgas “Top 16” kārtā realizēja uzvaras tālmetienu pret “Real Madrid”.

Bertāna pārstāvētā “Baskonia” komanda spēlē labākajā Eiropas līgā. Spēlētājs divas reizes pārrāvis vienas un tās pašas ceļgala krusteniskās saites, taču spējis atgriezties tikpat augstā līmenī. Bertāns var kļūt par nopietnu NBA spēlētāju, noslēdz Piks.

Iepriekš izskanēja runas, ka "Spurs" varētu piedāvāt Bertānam pirmgadnieka minimālo līgumu jeb 543 471 dolāru pirms nodokļu nomaksas.

Izmantotie resursi:International Hoops Notebook: Dragan Bender Is...FP Investment, SIA E.Melngaiļa 1a, Rīga, LV-1010
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties