18.07.2012. 12:09
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Maskavas CSKA latviešu centra uzbrucējs Jānis Sprukts paziņojis, ka vēlas izcīnīt līgas trofeju - Gagarina kausu.

«Vēlos izcīnīt Gagarina kausu un palīdzēt savai komandai uzvarēt katrā spēlē,» portālā «sportbox.ru» citēts Latvijas izlases kapteinis. «Šādus rezultātus ir iespējams sasniegt tikai tad, ja viss kolektīvs strādā ar vienu mērķi. Zinu, ka no manis gaida vārtu guvumus un rezultatīvas piespēles, tādēļ vēlos savākt pēc iespējas vairāk punktu. Ceru, ka ar sezonu palikšu apmierināts.»

«Jebkurš hokejists vēlas nokļūt komandā, kura ir spējīga cīnīties par Gagarina kausu. Lai gan Rīgas «Dinamo» arī cenšas sasniegt virsotni, taču kaut kā beigās vienmēr pietrūkst,» atzina Sprukts.

Reklāma Kā zināms, neilgi pirms pasaules čempionāta (PČ) sākuma Sprukts parakstīja divu gadu līgumu ar Maskavas CSKA vienību.

Pagājušajā sezonā Sprukts bija viens no Latvijas vienības Rīgas «Dinamo» līderiem. KHL regulārajā čempionātā Sprukts 53 spēlēs izcēlās ar 11 vārtu guvumiem un 24 rezultatīvām piespēlēm. Savukārt Gagarina kausā centra uzbrucējs guva 5 vārtus un izdarīja 3 piespēles partneriem.

«Dinamo» komandā centra uzbrucējs spēlē kopš 2009.gada, trīs sezonās kopumā 186 spēlēs guvis 42 vārtus un veicis 73 rezultatīvas piespēles.Balance Gym, sporta klubs Prūšu 46, Rīga, LV-1057
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties