06.07.2015. 16:13
Latvijas izlases hokejists Jānis Sprukts jūnija sākumā vēl ir bez līguma, taču arī šodien kopā ar citiem Latvijas izlases kandidātiem uz ledus Volvo hallē nebija manāms. Sarunā ar portālu Sportacentrs.com hokejists atzīst, ka uz Krievijas pusi neskatās. „Vai nu spēlēšu mājās, vai braukšu kaut kur uz Eiropu,” situāciju komentē pats spēlētājs.

Latvijas Hokeja federācija šonedēļ Volvo ledus hallē nodrošinājusi treniņu iespējas tiem mūsu hokejistiem, kuri pagaidām ir bez klubiem, kā arī tiem, kuri jau tuvāko dienu laikā grasās doties uz saviem klubiem ārzemēs. Pirmajā šīs nedēļas nodarbībā uz ledus Ērika Miļuna vadībā slidoja visai kupls skaits spēlētāju (kopskaitā ap 25), kuri bijuši tuvākā vai tālākā izlases treneru redzeslokā. Viņu vidū arī vairāki Latvijas izlases vadošie hokejisti – Edgars Masaļskis, Kristers Gudļevskis, Kaspars Daugaviņš, Oskars Bārtulis, Mārtiņš Cipulis, Mārtiņš Karsums, Māris Jass un citi. Tāpat treniņus sava jaunā galvenā trenera Kari Heikilas vadībā šodien Jūrmalā sākusi Rīgas „Dinamo” komanda. Rīgas dinamieši pirmo treniņu arī uzsāka visai kuplā skaitā.

Ne Volvo ledus hallē Imantā, ne treniņos Jūrmalā, nebija manāms ilggadējais Latvijas izlases centra uzbrucējs Jānis Sprukts. Sarunā ar portālu Sportacentrs.com Jānis paskaidroja, ka hokeja spēlēšanai gan punktu nav licis, un gatavojas jaunajai sezonai. „Uz Krieviju šobrīd neskatos, no KHL klubiem piedāvājumus neesmu saņēmis. Vēlos spēlēt Eiropā vai mājās, pagaidām konkrētu jaunumu nav,” pastāstīja Sprukts.

Vaicāts, vai piedāvājumu atgriezties Rīgā nav izteicis Normunds Sējējs, Jānis atbildēja noraidoši: „Nē, ar mani neviens nav runājis.”

Aizvadīto sezonu Jānis iesāka Jaroslavļas „Lokomotiv” komandā, kur aizvadīja 16 spēles, gūstot vienus vārtus un izceļoties ar vienu rezultatīvu piespēli. Pēcāk hokejists atgriezās mājās, bet janvārī pievienojās Šveices augstākās līgas (NLA) klubam „Fribourg-Gotteron”, kura kreklā nospēlēja septiņas spēles, izceļoties ar vienu vārtu guvumu un vienu rezultatīvu piespēli. Tāpat centra uzbrucējs vienu spēli aizvadīja arī Šveices otrās līgas (NLB) komandā „Red Ice”, izceļoties ar vienu rezultatīvu piespēli.Dartija, sporta un atpūtas kooperatīvā sabiedrība Iecava, Grāfa laukums 7, Iecavas n., LV-3913
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties