01.06.2012. 10:45
Latvijas valstsvienības kapteinis Jānis Sprukts atzinis, ka viens no galvenajiem iemesliem, lai piekristu Kontinentālās Hokeja līgas (°KHL) kluba Maskavas CSKA piedāvājumam, bijis tas, ka, spēlējot Rīgas "Dinamo", sācis aptrūkties emociju.

Atbildot uz jautājumu, kāpēc Jānis nolēmis doties prom no Rīgas, kur bija līderis, pie tam redzot, kā veicies citiem, kas devušies projām kā Marsels Hosa vai Lauris Dārziņš, Sprukts pārtrauc žurnālistu: "Stop, stop. Dārziņš guva savainojumu un nevarēja nemaz spēlēt. Kopumā, protams, esmu to visu redzējis. Vienkārši bija pienācis laiks pamēģināt ko citu. Šis man ir jauns izaicinājums karjerā. Vēlos parādīt, ka varu labi spēlēt arī citā klubā. Nobijies? Nē, tā vairāk ir interese."

Kā vienu no iemesliem pārejai uz CSKA Jānis min labākus finansiālos nosacījumus, taču ne mazāk svarīgs faktors esot bijis tīri no psiholoģiskā aspekta: "Varu atzīt, ka "Dinamo" man vairs nebija motivācijas. Tu kārtīgi dari savu darbu, bet emocijas vairs nav tādas kā iepriekš.Esmu drošs, ka CSKA tās atkal parādīsies."

Intervija krievu valodā par Jāņa pavadīto laiku ārzemēs, tostarp ASV, kā arī par iespējām Latvijas hokejā: Янис Спруктс: «Ушел в поисках новой мотивации»...Daugavpils Ledus sporta skola Stacijas 45a, Daugavpils, LV-5401
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties