01.06.2012. 14:35
Latviešu uzbrucējs Jānis Sprukts no Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Rīgas Dinamo aizgājis zudušās motivācijas dēļ, Sprukts izteicās intervijā portālam Sportsdaily.ru.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Latviešu uzbrucējs Jānis Sprukts no Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Rīgas Dinamo aizgājis zudušās motivācijas dēļ, Sprukts izteicās intervijā portālam Sportsdaily.ru.

Kā ziņots, pagājušajā mēnesī Sprukts noslēdza divu gadu līgumu ar Maskavas CSKA vienību.

"Pienāca mans laiks pamēģināt kaut ko jaunu. Tas man ir jauns izaicinājums karjerā," teica Sprukts, uzsverot, ka viņu nebaida iepriekšējo Rīgas Dinamo līderu pieredze, kas, pārejot uz citu vienību, vairs nerāda tik labu sniegumu. "Gribas parādīt, ka varu spēlēt arī citā klubā. Man nav bail, drīzāk interesanti."

"Protams, vēlos arī nopelnīt, bet nauda pārejā nebija noteicošais," stāstīja latvietis. "Atzīšos, ka Dinamo rindās man vairs nebija motivācijas. Centies un dari visu, bet emocijas vairs nav tās. Esmu pārliecināts, ka CSKA tās atkal parādīsies."

Kā ziņots, Rīgas Dinamo komandu atstājuši divi hokejisti, kuri aizvadītajā sezonā spēlēja pirmajā uzbrucēju trijniekā, jo Miķelis Rēdlihs pievienojies Jaroslavļas Lokomotiv vienībai.

Sprukts pagājušajā sezonā bija viens no Dinamo uzbrukuma līderiem, regulārā čempionāta 53 spēlēs gūstot 11 vārtus un veicot 24 rezultatīvas piespēles, bet septiņos Gagarina kausa mačos iekrājot piecus vārtus un trīs piespēles.

Dinamo komandā centra uzbrucējs spēlēja kopš 2009.gada, trīs sezonās kopumā 186 spēlēs gūstot 42 vārtus un veicot 73 rezultatīvas piespēles.

Sprukts savulaik 14 spēles aizvadījis arī Nacionālajā hokeja līgā (NHL), Floridas Panthers sastāvā gūstot vienus vārtus un divas reizes rezultatīvi piespēlējot partneriem. Tāpat viņa rēķināDaugavpils Ledus sporta skola Stacijas 45a, Daugavpils, LV-5401
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties