15.03.2014. 17:26
Jaroslavļas „Lokomotiv” ar 6:0 sagrāvusi KHL regulārās sezonas uzvarētāju Maskavas „Dynamo”, kuras sastāvā šodien savainojuma dēļ nebija Mārtiņa Karsuma. Savukārt Jānis Sprukts uzvarētāju rindās izcēlās ar rezultatīvu piespēli uzvaras vārtu guvumā.

Sērija starp „Lokomotiv” un regulārās sezonas uzvarētājiem no Maskavas „Dynamo” bija izvērtusies vairāk nekā sīva – trīs no pirmajām piecām spēlēm noslēdzās papildlaikā, tāpat arī pārējās divās rezultāta starpība bija tikai vieni vārti. Šodienas mačā neko tādu redzēt nevarēja, un ne jau tāpēc, ka Oļega Znaroka vadītā „Dynamo” apspēlētu pretiniekus uz vienas slidas, gluži otrādi.

Pirmā perioda pašā izskaņā vairākumu izmantoja „Lokomotiv”, un ar rezultatīvu piespēli atzīmējās Latvijas izlases spēlētājs Jānis Sprukts. Kopumā perioda sākumā aktīvāki bija „Dynamo”, taču trīs maskaviešu noraidījumi šo teritoriālo pārsvaru ātri likvidēja.

Otrajā periodā mājinieki panāca 3:0, turklāt pārsvars bija redzams ne tikai rezultātā. Laba iespēja bija arī Miķelim Rēdliham, kurš piedalījās izgājienā divi pret viens, taču patraucēja aizsargs. Īpaši skaisti bija trešie „Lokomotiv” vārti, kurus guva Sergejs Koņkovs.

Trešā perioda sākumā „Lokomotiv” palika mazākumā, taču „Dynamo” melnā diena turpinājās – Aleksandrs Čerņikovs guva ceturtos vārtus. Znaroks izšķīrās par vārtsarga Aleksandra Jeremenko nomaiņu, taču tas neko daudz nelīdzēja – Koņkovs un Čerņikovs guva vēl pa vieniem vārtiem, panākot jau graujošo 6:0. Mača beigās neiztika arī bez nelieliem asumiem, „Lokomotiv” bija arī lieliska iespēja ar izgājienu viens pret vienu iedzīto septīto ripu vārtos, taču mača izskaņā 6:0. Pēdējā minūtē Znaroks arī izvēlējās nomainīt vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, bet goda vārtus gūt neizdevās tik un tā.

Mārtiņš Karsums šajā mačā nepiedalījās traumas dēļ, bet „Lokomotiv” sastāvā Jānis Sprukts laukumā pavadīja 13:50 minūtes, bet Miķelis Rēdlihs – 12:19. Rēdlihs izdarīja vienu metienu pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu un pielietoja vienu spēka paņēmienu, savukārt Sprukts savā aktīvā ierakstīja rezultatīvu piespēli un trīsreiz izdarīja spēka paņēmienu. Neveiksmīgi gan Spruktam izvērtās cīņa iemetienos – uzvarēti tikai divi no 11.

Līdz ar to sērijā rezultāts kļuvis 3:3, un septītā un noslēdzošā spēle norisināsies parīt Maskavā.

Izmantotie resursi:KHL.RU - официальный сайт : Континентальная...