04.02.2014. 19:16

Spruktam Soču olimpiskās spēles būs otrā Olimpiāde karjerā, bet sportists neslēpj, ka sajūtas pirms atklāšanas ceremonijas Krievijā līdzinās pirmajā reizē izdzīvotajam. «Protams, Vankūveras Olimpiādē bija citādāk, jo nezināju, kā būs. Bet šogad ap Soču olimpiskajām spēlēm tik daudz kas virmo apkārt, ka arī īsti nezinu, ko gaidīt. Nenoliedzami, ir lielāks miers nekā pirmajās Spēlēs.»

«Satraukums ir katru reizi, kad pēc ilgāka pārtraukuma jāspēlē izlasē. Pat pārbaudes spēlēs pirmās piecas minūtes jūtos saviļņojoši,» atklāj hokejists.

Komentējot izlases iespējas olimpiskajā turnīrā, 32 gadus vecais uzbrucējs norāda: «Noteikti varam sagaidīt labu spēli. Mēs centīsimies izdarīt pēc iespējas vairāk un tad jau redzēsim, kāds būs rezultāts.»

Sprukts, kurš pārstāv Kontinentālās hokeja līgas kluba (KHL) klubu Jaroslavļas «Lokomotiv», sezonas sākumā traumēja ceļgalu, kā rezultātā laukumā sportists atgriezās vien janvāra vidū.

«Tas, par cik procentiem jūtos gatavs Olimpiādei, ik pa laikam mainās, bet kopumā viss ir kārtībā,» savu gatavību Soču olimpiskajam hokeja turnīram novērtē sportists.

Soču olimpiskajā hokeja turnīrā, kas ilgs no 12. līdz 23. februārim, Latvija cīnīsies vienā apakšgrupā ar Šveices, Čehijas un Zviedrijas izlasēm. Dzenes L. fizioterapeites prakse Ainažu 6, Rīga, LV-1024
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties