15.02.2017. 00:34

Baltkrievijas čempionāta spēlē hokeja klubs “Gomeļ” pieveica Molodečnas “Dinamo” ar 4:2. Uzvarētāju rindās vienus vārtus guva Edijs Brahmanis, pārtraucot septiņu spēļu sēriju bez iemestām ripām. Sezonā uzbrucējs aizvadījis 33 spēles, kurās guvis 11 vārtus un atdevis 17 piespēles, bet viņa pārstāvētā “Gomeļ” komanda pēc 39 spēlēm ieņem trešo vietu, stipri atpaliekot no otrajā vietā esošās “Neman” vienības.

Zaudējumus Šveices hokeja līgā piedzīvoja abas latviešu pārstāvētās komandas. Langnavas “Tigers” ar Ivaru Punnenovu vārtos piekāpās čempionāta autsaiderim Frīburgas “Gotteron” 3:5. Latvijas izlases vārtsargs laukumā pavadīja 58:57 minūtes, tika galā ar 38 no 42 pretinieku komandas metieniem. “Tigers” turpina cīņu par vietu izslēgšanas spēlēs, šobrīd komanda ir devītajā vietā, par sešiem punktiem atpaliekot no play-off zonas.

Rolanda Ķēniņa piespēle nepalīdzēja Cīrihes “Lions” zaudētā spēlē pret “Bern” ar rezultātu 2:3. Ķēniņš laukumā pavadīja 13:10 minūtes, vienu reizi meta pa vārtiem, spēli noslēdzot ar lietderības koeficientu -1. Pēc 40 spēlēm uzbrucēja kontā ir pieci vārti un septiņas piespēles, ka arī neitrāls lietderības koeficients, savukārt, “Lions” turnīra tabulā ir otrajā vietā ar 91 punktu 44 spēlēs, par vienu punktu atpaliekot no nu jau pirmajā vietā esošās “Bern” vienības, un par vienu punktu apsteidzot trešajā vietā esošo “Zug”.

Cīņas Alpu Hokeja līgā turpina četri mūsējie hokejisti. Mārtiņa Cipuļa un Gata Gricinska “Lustenau” uzvarēja “Jesenice” ar 5:2. Abi hokejisti spēli aizvadīja otrajā maiņa, Cipulim ir viena piespēle, Gricinskis palika bez punktiem, abiem neitrāls lietderības koeficients. Sezonas 14 spēlēs Cipulim ir 14 punkti, savukārt Gricinskis aizvadījis 36 spēles, kurās sakrājis 38 punktus..

Rennas “Rittner Buam” ar Jāni Spruktu pieveica “Feldkirch” ar 6:2. Spruktam šajā spēlē vieni vārti, viena piespēle, divas soda minūtes un +1 lietderības koeficients, bet sezonas 11 spēlēs uzbrucējs sakrājis deviņus rezultativitātes punktus.

Maksims Širokovs vienu reizi rezultatīvi piespēlēja “Pusteral” ar 4:2 uzvarētā spēlē pret “Asiago” komandu. Šosezon aizsargs aizvadījis deviņas spēles, kurās guvis vienus vārtus, atdevis sešas piespēles un nopelnījis +9 lietderības koeficientu.

Norvēģijas līgā “Lorenskog” ar Maksimu Ponomarenko sastāvā pieveica “Storhamar” 3:2. Pašam Ponomarenko spēle pagāja bez punktiem, ar divām soda minūtēm un -1 koeficientu. Sezonas 31 spēlē aizsargam izdevies gūt divus vārtus un atdot četras piespeles, bet viņa komanda “Lorenskog” ir čempionāta vicelīdere ar 70 punktiem 40 spēlēs.

Slovākijas čempionātā uzvaru guva Jāņa Andersona “Zvolen”, viesos pieveicot “Liptovsky Mikulas” ar 5:4. Andersona kontā ir viena piespēle, bet sezonas 28 spēlēs aizsargs sakrājis sešus punktus, visus par piespēlēm. “Zvolen” turnīra tabulā ieņem sesto vietu ar 68 punktiem 47 spēles.Vēl vienā dienas spēlē “Martin” bez Artūra Salijas zaudēja “Kosice”.

Francijas čempionātā Māra Jasa un Armanda Bērziņa “Amiens” ar minimālo rezultātu 1:0 pieveicaLaura Bajarūna un Ričarda Birziņa “Nice”. Neviens no spēlētājiem ar rezultativitātes punktiem neatzīmējās. “Amiens” turnīra tabulā ieņem septīto vietu ar 50 punktiem 41 spēlē, “Nice” atrodas priekšpēdējā, 11. vietā ar 41 punktu 41 spēlē.

“Lyon” ar Artūru Mickēviču un Miku Lipsbergu zaudēja “Bordeaux” - 1:2. Mickēviča kontā ir viena piespēle, divas soda minūtes un +1 lietderības koeficients, bet Lipsbergs spēli pabeidza bez punktiem un ar -1. “Lyon” turnīra tabulā ieņem piekto vietu ar 79 punktiem 41 spēlē.

Arī Kristaps Bazevičs rezultatīvi piespēlēja “Gap” 4:1 uzvarā pret “Epināla”. Bazeviča komanda atrodas astotajā vietā 48 punktiem 42 spēlēs.

Edgara Homjakova “Chamonix-Morzine” piedzīvoja bezierunu sakāvi pret turnīra tabulas kaimiņiem no “Strasbourg” - 0:6. Homjakovam šajā spēlē ir “tikai” -1, bet viņa komanda pašlaik atrodas desmitajā vietā ar 43 punktiem 41 spēlē.

Lielbritānijas izaicinājuma kausā "sauso" uzvaru izcīnīja Šefīldas “Steelrs”, kas pieveica Notingemas “Panthers” 3:0, Ervīnam Muštukovam tiekot galā ar visiem 33 pretinieku komandas metieniem.