18.01.2013. 18:13

Vārtus Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) spēlē šodien guvis Jānis Sprukts, sekmējot Maskavas CSKA graujošu uzvaru pār Astanas „Barys” hokejistiem – 8:1.

Spēles rezultātu mačā Astanā viesi atklāja jau piektajā minūtē, kad precīzs metiens vairākumā padevās Sergejam Širokovam. Trešdaļas turpinājumā CSKA pretinieku vārtos iemeta vēl divas reizes, panākot jau 3:0. Jānis Sprukts ar vārtu guvumu izcēlās otrā perioda ievadā, kad guva komandas ceturtos vārtus. Lai gan jau pēc pus minūtes mājinieki vienus vārtus atguva, viesi atbildēja ar četrām bez atbildes ripām, rezultātā svinot graujošu uzvaru – 8:1.

Jānis Sprukts kopumā uz ledus pavadīja 12 minūtes un 15 sekundes, realizējot vienu no diviem metieniem. Tāpat latvietis uzvarēja septiņos no 14 iemetieniem (50%). Ar četrām rezultatīvām piespēlēm šajā spēlē izcēlies Aleksandrs Radulovs, bet Igoram Radulovam 2+1.

Tikmēr Georgija Pujaca pārstāvētā Omskas „Avangard” komanda sausā apspēlēja (4:0) Mārtiņa Cipuļa un Aleksandra Ņiživija pārstāvēto Prāgas „Lev”. Pujacs uz ledus pavadīja 19 minūtes un 28 sekundes un pa pretinieku vārtiem meta reisi. Cipulis spēlēja 7 minūtes un 45 sekundes un pretinieku vārtus apdraudēja divas reizes, bet Ņiživijs spēlei pieteikts nebija.

Tikmēr Edgara Masaļska Hantimansijskas „Yugra” ar Mihailu Birjukovu vārtos pieveica Bratislavas „Slovan” hokejistus – 3:1. Birjukovs „Yugra” vārtos atvairīja 30 no 31 pretinieku metiena.

Preiļu 1. pamatskola Preiļu 1. pamatskola Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu n., LV-5301