18.01.2013. 17:23
KHL regulārā čempionāta mačā šodien savus ceturtos vārtus šajā sezonā guva Maskavas CSKA latviešu centra uzbrucējs Jānis Sprukts.

CSKA hokejisti viesos ar 8:1 sagrāva Astanas «Baris», bet Sprukts otrā perioda 4. minūtē panāca 4:0 armijnieku labā. Kopumā latviešu uzbrucējs laukumā pavadīja nepilnas 13 minūtes, izdarīja divus metienu un uzvarēja septiņos no 14 iemetieniem.

Tikmēr Georgija Pujaca pārstāvētā Omskas apgabala «Avangard» savā laukumā ar 4:0 pieveica Prāgas «Lev», kurā spēlē Aleksandrs Ņiživijs un Mārtiņš Cipulis.

Pujacs nepilnu 20 minūšu laikā izdarīja vienu metienu, bet mača izskaņā asistēja Tomāšam Zaborskim, kurš raidīja ripu tukšos viesu vārtos. Ņiživijs šim mačam pieteikts nebija, bet Cipulis nepilnu astoņu minūšu laikā izdarīja divus metienus.

KHL Rietumu konferences kopvērtējumā CSKA komanda ar 82 punktiem 43 spēlēs ieņem ceturto vietu, bet «Avangard» ar 91 punktu 44 mačos nostiprinājās Austrumu konferences līderpozīcijā.