22.09.2014. 18:28
Latviešu uzbrucējs Jānis Sprukts pirmdien atgriezās laukumā, taču tas neglāba viņa pārstāvēto Jaroslavļas Lokomotiv komandu no kārtējā zaudējuma šīs sezonas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā.Lokomotiv...

Lokomotiv izbraukumā ar 2:4 (0:1, 2:2, 0:1) piekāpās Omskas Avangard, tādējādi ciešot jau savu piekto zaudējumu šosezon aizvadītajās septiņās spēlēs.

Mača rezultāts tika atklāts dueļa astotajā minūtē, izceļoties Denisam Paršinam, turklāt tobrīd uz noraidīto soliņa par pretinieka turēšanu ar nūju atradās tieši Sprukts. Savukārt 33.minūtē Andrejs Ivanovs panāca jau 2:0. Tiesa, nākamo sešu minūšu laikā Lokomotiv pēc Sergeja Koņkova un Iļjas Gorohova raidījumiem panāca izlīdzinājumu, bet neilgi pēc tam Paršins guva savus otros vārtus spēlē, atkal vadībā izvirzot mājiniekus.

Lokomotiv vienībai tā arī neizdevās atbildēt ar gūtiem vārtiem, turklāt noslēdzošajā trešdaļā Sergejs Širokovs panāca 4:2.

Sprukts pēc trīs maču prombūtnes atgriezās Lokomotiv sastāvā, dueli aizvadot trešajā uzbrucēju virknējumā. Latvietis šajā mačā laukumā pavadīja 12 minūtes un 38 sekundes, veicot vienu nesekmīgu metienu pa sāncenšu vārtiem. Tāpat Sprukta rēķinā astoņi uzvarēti iemetieni no 11, divi spēka paņēmieni un divas soda minūtes.

Sprukts šosezon četru aizvadītu maču laikā veicis divas rezultatīvas piespēles.

Rietumu konferences kopvērtējumā Lokomotiv ar septiņās spēlēs iegūtiem septiņiem punktiem atrodas vien 11.vietā, bet Latvijas komanda Rīgas Dinamo iekrājusi astoņus punktus, kas tai dod desmito pozīciju.