07.07.2015. 22:42
"Sprite Kings of Air" konkursā Grīziņkalnā šovakar uzvarēja Kanādas dankeris Džordans Kilganons. Otrais palika iepriekšējo gadu uzvarētājs Džastins Dārlingtons.

Starptautiskajā "slam-dunk" konkursā Rīgā piedalījās astoņi sportisti. Latviju pārstāvēja Kristaps Dārgais, bet no ārvalstīm Grīziņkalnā ieradās citi pazīstami dankeri - divkārtējais un vienīgais šo sacensību čempions Džastins Dārlingtons (Jus Fly), 165 centimetrus garais amerikānis Porters Meiberijs (What's Gravity?), vēl viens ASV pārstāvis Brendons Lakjū (Werm), kanādietis Džordans Kilganons (Mission Impossible), ukraiņi Dmitrijs Krivenko (Smoove) un Iļja Kroška (Kroha), kā arī polis Rafals Lipinskis (Lipek).

Jāpiebilst, ka pieci no sacensību dalībniekiem – Dārgais, Dārlingtons, Meiberijs, Krivenko un Lipinskis – skatītājus priecēja arī pagājušajā gadā. Pasaules vadošo dankeru sniegumu vērtēja žūrija – Kristaps Valters, Nikolajs Mazurs, Rolands Freimanis, Raimonds Miglinieks un Andris Biedriņš.

Pirmajā kārtā pēc trim dankiem izstājās abi Ukrainas sportisti, bet pusfinālā (divi danki) tika atsitāti Dārgais un Lakjū. Paredzēto trīs dalībnieku vietā finālā (viens danks) piedalījās četri, bet uzvaru svinēja Kilganons, kura iespaidīgais lēciens pāri automašīnai sarūpēja maksimālās atzīmes.CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties