04.01.2017. 22:05

Izmaiņu nav un arvien galvenais favorīts ir Pasaules kausa izcīņas kopvērtējuma līderis Martēns Furkads (Francija), kurš šosezon uzvarējis septiņās no astoņām kopumā aizvadītajām individuālajām sacensībām, ne reizi nav bijis ārpus Top3.

Atšķirībā no iepriekšējās sezonas, šoreiz M.Furkads nepiedalījās komercsacensībās Gelzenkirhenē (Vācija), kas tradicionāli norisinās pēc Ziemassvētkiem. Iepriekšējā sezonā nepārspēti palika Marī Dorēna Abēra un M.Furkads, šoreiz uzvarēja Vācijas biatlonisti Vanesa Hinca un Simons Šemps, kurš ir viens no favorītiem sprintā.

Šemps, norvēģi Juhanness Bē un Emils Hegle Svensens un Antons Šipuļins (Krievija) ir M.Furkada šobrīd bīstamākie konkurenti.

Andrejs Rastorgujevs Ziemassvētkus un Jauno gadu Rastorgujevs sagaidīja Viduseiropā, kur aizvadīja treniņnometni. Rastorgujevs šīs sacensības izlaidīs. No Pasaules kausa izcīņas kopvērtējuma Top30 šoreiz nestartēs vēl četri biatlonisti – Lovels Beilijs (ASV, #9), Lāšs Hegle Birkelans (Norvēģija, #22), Sebastians Samuelsons (Zviedrija, #28) un Simons Furkads (Francija, #30).

Arī šajā posmā nestartēs Tarjei Bē, Jakovs Faks (Slovēnija) un Neitans Smits (Kanāda).Biatlonista karjeru noslēdzis Daniels Bēms, kurš Vācijas komandas sastāvā kļuva par olimpisko vicečempionu stafetē (2014. gadā Sočos) un 2015. gada pasaules čempionu stafetē.

Ilmāram Bricim šoreiz 77. starta numurs, Daumantam Lūsam 80. un Robertam Slotiņam 104. Kopumā sprintam pieteikti 106 biatlonisti. Sacensību sākums plkst. 15:15 pēc Latvijas laika, tiešraide Eurosport 1, LTV7 un internetā.2010, SIA 2010, SIA Cēsu 31 k.1, Rīga, LV-1012
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties