01.06.2016. 15:32
"Lattelecom" Interaktīvā televīzija no 1. jūnija uzsākusi pakāpenisku pamata un tematisko paku TV kanālu pāreju uz HD jeb “augstas izšķirtspējas” kvalitāti. Šīs pārmaiņas skārušas arī Sportacentrs.com TV kanālu, kas, sākot ar šodienu, "Lattelecom" Interaktīvajā televīzijā ir pieejams šādā izšķirtspējā.

Sportacentrs.com TV tādejādi kļūst par pirmo nacionālās apraides TV kanālu Latvijā, kas pieejams arī augstas izšķirtspējas kvalitatē. Reizē ar izmaiņām pārraides kvalitātē ir mainījies arī kanāla numurs – šobrīd "Lattelecom" Interaktīvajā televīzijā Sportacentrs.com TV atrodams nevis ar līdz šim ierasto 411. kanāla numuru, bet gan 410. numuru. Lai izmaiņas pārraides izšķirtspējas kvalitātē stātos spēkā, obligāti ir nepieciešams restartēt "Lattelecom" Interaktīvās televīzijas dekoderi, to uz brīdi atslēdzot no strāvas.

Jānis Cīrulis, Sportacentrs.com TV projektu vadītājs: “Šobrīd jau vairāk nekā 60% Latvijas iedzīvotāju tehniskās iespējas atļauj televīzijas pārraides skatīties HD jeb augstas izšķirtspējas kvalitātē. Patīkami, ka "Lattelecom" Interaktīvā televīzija iet līdzi laikam un piedāvā saviem klientiem skatīties pārraides šādā kvalitātē. Sportacentrs.com TV veidotais saturs tai atbilst jau vairākus gadus, tāpēc mums nebija problēmu pielāgoties šīm pārmaiņām. Priecājamies, ka mūsu skatītāji Lattelecom Interaktīvajā televīzijā tagad varēs baudīt sporta pārraides augstā izšķirtspējā.”

Pirmā tiešraide, kuru jau šodien varēsiet skatīties HD kvalitātē, būs Latvijas nacionālās futbola izlases cīņa Baltijas kausā pret Lietuvas komandu. Mača sākums 19:30, bet jau no 18:45 ekspertu studija ar Krišu Upenieku, Oskaru Kļavu un Mareku Zuntneru. Tiešraidē redzēsim arī otru Latvijas futbola izlases cīņu Baltijas kausā - spēli pret Igauniju sestdien, 4. jūnijā plkst. 19:00 (studijas sākums no 18:15).

Jūnija pirmajā pusē piedāvāsim arī vieglatlētikas sacensības “Prezidenta balva” (10. un 11. jūnijs), kā arī Latvijas handbola nacionālās izlases spēles pasaules čempionāta kvalifikācijā pret Baltkrievijas izlasi (12. un 15. jūnijs).

Sportacentrs.com TV ilgstoši sadarbojas ar vadošajām sporta veidu organizācijām Latvijā - Latvijas Basketbola savienību, Latvijas Futbola federāciju, Latvijas Hokeja federāciju, Latvijas Florbola savienību, Latvijas Volejbola federāciju, Latvijas Vieglatlētikas savienību, Latvijas Tenisa savienību, Latvijas Handbola federāciju, Latvijas Riteņbraukšanas federāciju, Latvijas Regbija federāciju, Latvijas Peldēšanas federāciju, u.c. – nodrošinot šo sporta veidu translācijas Latvijas sporta līdzjutējiem. Esam gatavi arī jauniem izaicinājumiem un vēl vairāk aizraujošām tiešraidēm.Beach tenis, volejbola laukums Jaunmārupe, Mazcenu aleja 6a, Mārupes n., LV-2166
Rērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties