05.01.2017. 17:34

PrezidentamV. Ējoņa (83,2 kg) kungam

S. Ausnīša (91,7 kg) rekomendācijas vēstule

Rakstu, lai rekomendētu S. Ausnīti kā Latvijas Tīkla bumbas federācijas prezidentu.

Mēs ar S. Ausnīša kungu esam pazīstami daudzus gadus, un es esmu redzējis, kā viņš apbrīnojami darbojas dažādos jautājumos, vai tās būtu viņa ikdienas funkcijas Latvijas tīkla bumbā, pludmales tīkla bumbā, sieviešu tīkla bumbā, vai pārstāvot Latviju starptautiski. Ar plašo kompetenču spektru un milzīgo pieredzi viņš ir bijis lielisks katrā no viņa pienākumiem. S. Ausnīša kungs ir bijis vadošais volejbola spēks Latvijā* un tādējādi veicis nozīmīgu pienesumu visai pasaules tīkla bumbas ģimenei.

Kopsavilkumā varu teikt, ka S. Ausnītis būs apbrīnojama vērtība un lielisks papildinājums kā Latvijas Tīkla bumbas federācijas prezidents, tāpēc ar šo vēstuli vēlos viņu rekomendēt bez jebkādām ierunām. Pateicos jau iepriekš par sagaidāmo viņa kandidatūras izskatīšanu un palieku Jūsu rīcībā, ja Jums nepieciešamas papildu atsauces.

Patiesā cieņā,Dr. A. Ry S. G. Raca Fo (98 kg),FIVB President______________________________________________________________________________

Līdz Sporta Centnera ausīm gan nonākusi informācija, ka Latvijas Tīkla bumbas federācijas biedriem lielas izvēles kongresā nemaz nebūšot. Kā vienīgais kandidātus uz prezidenta amatu esot augstāk minētais S. Ausnītis. Vai tiešām šī sporta veida sabiedrība ir tik kūtra un inerta? Ar visu apmierināta? Tā izskatās.

P. S. Saņemot šādu sūtījumu un redzot, ka sūtījumā aiz Latvijas vārda ir * (zvaigznīte), Sporta Centners sazinājās ar G. Racas biroju Lozannā. Jā, jā, viss esot patiesība - prezidentu uztraucot, ka Latvijas tīkla bumba varot aiziet neceļos, jo pēc viņa rīcībā esošās informācijas, S. Ausnīša kunga prezidenta pilnvaras beidzoties 5. janvārī (šodien), bet pasaulē neesot nekā briesmīgāka kā laika bez varas. Un tas G.Racu satraucot. Turklāt līdz Lozannai esot nonākušas ziņas, ka S. Ausnīša kungam esot opozīcija (transleiters tik labi neprot portugāļu valodu, tādēļ nebija saprotams, vai opozīcija ir atklāta vai Sausnītim nezināma). Vēstulē G.Raca ar * signalizē, ka V. Anags (98 kg), S. Eļivanovs (94 kg), S. Egliņš (103 kg), R. Āviņš (84 kg) un vēl vairāki it kā opozicionāri volejbola sakarā neesot nopietni ņemami.

P. S. 2. Ja kāds saskata līdzību ar sevi, vai šo vēstuli saskata kā starptautisko organizāciju jaukšanos Latvijas iekšējā dzīvē, tas viss ir fufelis. Pasaule vienkārši rūpējas par mums un mums par to ir jābūt pateicīgiem. Lūgums visu neuztvert tik nopietni!

P.S. 3. Tāpat nevajadzētu vilkt nekādas paralēles ar vēstuli, kuru kāda L. Ipmana aizstāvībai savulaik rakstīja kāds augstas klases zobārsts.get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties