07.12.2015. 22:23
Sporta arbitrāžas tiesa savā mājaslapā ievietojusi paziņojumu, kurā vēsta, ka lēmums Mišela Platinī apelācijas lietā taps zināms vēlākais līdz piektdienai.

"Sporta arbitrāžas tiesa arbitrāžas procedūrā starp Mišelu Platinī un FIFA ielūgusi abas puses apmeklēt sākotnējo noklausīšanos 2015. gada 8. decembrī," teikts Sporta arbitrāžas tiesas mājaslapā.

Nu jau no amata atstādinātajam UEFA prezidentam šā gada 8. oktobrī tika piespriesta 90 dienu diskvalifikācija ar iespēju to pagarināt uz nenoteiktu laiku. Iemesls bija neskaidrība par to, kādēļ Platinī savulaik no FIFA saņēmis 1,8 miljonus eiro. Pats francūzis taisnojās, ka tā bija samaksa par dabu, kuru viņš FIFA labā veicis…deviņus gadus senā pagātnē.

Platinī piespriestā diskvalifikācija un līdz ar to saistība FIFA skandālā ir galvenais iemesls, kāpēc netika pieņemta viņa kandidatūra FIFA prezidenta vēlēšanās. Gadījumā, ja Platinī tā arī netiks pielaists vēlēšanām, UEFA izvirzītais kandidāts būs itālietis Džanni Infantīno. Taču, ja Platinī diskvalifikācija tiks atcelta un kandidatūra – apstiprināta, tad Infantīno savu kandidatūru, visticamāk, atsauks.

Izmantotie resursi:tas-cas.orgRēzeknes pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skola 18.novembra 39, Rēzekne, LV-4601
Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties