09.06.2015. 10:51
10.jūnijā plkst.15.00 Biķernieku stadionā notiks spīdveja skolas prezentācija. Pasākumā piedalīsies jaunie spīdveja braucēji. Prezentācija kļūs par spīdveja sekcijas pilnvērtīgas darbības sākumu. Tas nozīmē, ka tuvākajā laikā Rīgā pirmoreiz no pagājušā gadsimta astoņdesmitajiem gadiem parādīsies spīdveja komanda.

Kā norāda «Speedway Gran Prix of Latvia» mārketinga direktors Aleksejs Ļebedevs, spīdvejs ir pasaulē populārs aizraujošs motosporta veids. Līdz šim brīdim Latvijā bija tikai viena spīdveja komanda, kura trenējas Daugavpilī.

Latvijas Motosporta Federācijas treka komisijas priekšsēdētājs Vladimirs Ribņikovs: «Mums ļoti vajadzīgi braucēji no citiem valsts reģioniem, un tādējādi radās doma izdarīt kaut ko Rīgā, turklāt kādreiz galvaspilsētā bija spīdveja komanda. Lai atrastu vienu talantu - vajag izsijāt 100 pretendentu. Rīgā jau ir stadions. Mēs ceram, ka spīdveja sekcija tuvākajos mēnešos pāraugs par skolu, un tas dos iespēju palielināt talantu skaitu, palielinās konkurenci un iespēju cīnīties par augstākajām vietām pasaules spīdvejā. Jauno talantu meklēšanā mēs darām visu iespējamo.»Beach tenis, volejbola laukums Jaunmārupe, Mazcenu aleja 6a, Mārupes n., LV-2166
Rērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties