01.08.2014. 16:23
Svētdien, 10. augustā, Mārupē norisināsies piektais Spice skrituļslidošanas maratons. Četru skrituļslidotāju sastāvā dalību tajā pieteikusi viena no spēcīgākajām skrituļslidošanas komandām pasaulē – Powerslide-Matter World Team. Uz starta līnijas stāsies vēl piecu valstu sporta komandu pārstāvji.

Powerslide-Matter World Team pārstāvēs izcilais beļģu sportists Bārts Svings (Bart Swings), kas ir astoņkārtējs pasaules čempions un pasaules lielākā un prestižākā maratona (Berlīnes maratons) rekordists un pirmais cilvēks, kas Berlīnes maratonā finišējis ātrāk par vienu stundu (laiks 00:59:28), uzstādot pasaules rekordu distancē, kurā nav kalnu, bet plakana virsma. Spice skrituļslidošanas maratonā redzēsim vēl vienu beļģi Ferri Spruijtu (Ferre Spruyt), kurš ieguvis pasaules čempiona titulu komandas stafetē un 2012. gada Eiropas čempiona titulu, Fēliku Rijhnensu (Felix Rijhnen) – Vācijas nacionālo čempionu, kā arī Eiropas un Pasaules čempionāta otrās vietas ieguvēju, un visbeidzot Katarinu Rumpusu (Katharina Rumpus), kura sevi ir pierādījusi kā daudzkārtēja pasaules junioru čempione.

Tāpat Spice skrituļslidošanas maratonam pieteikušies pārstāvji no Igaunijas, Lietuvas, Krievijas, Polijas, kā arī Latvijas.

Ikvienam dalībniekiem piemērota distance un iespēja laimēt vērtīgas balvas no t/c Spice

Spice skrituļslidošanas maratons ir lielākās skrituļslidošanas sacensības Latvijā. Šogad iespējams startēt četrās dažādās distancēs – Maxima bērnu distancē, Forum Auto 6 km ģimenes distancē, Turkish Airlines 11 km tautas distancē un Dion 44 km sporta distancē. 10. augustā pirmais starts paredzēts Dion 44 km sporta distancei – plkst. 9:00, pēc tam Maxima bērnu braucienam – plkst. 11:15, tad Turkish Airlines 11 km tautas distancei plkst. 12:45 un visbeidzot plkst. 15:30 Forum Auto 6 km ģimenes distancei.

Dion 44 km sporta distancē vērtīgas naudas balvas saņems desmit ātrākie sportisti kopvērtējumā sieviešu un vīriešu konkurencē. Turkish Airlines 11 km tautas distancē pirmo desmit vietu ieguvēji tiks apbalvoti ar t/c Spice dāvanu kartēm. Tiem, kas piedalīsies Forum Auto 6 km ģimenes distancē, būs iespēja iegūt īpašas balvas no t/c Spice veikaliem. Tiem dalībniekiem, kas būs īpaši piedomājuši pie sava vizuālā izskata tiks piešķirtas balvas dažādās nominācijās, ļaujot radoši izpausties sava tērpa noformējumā.

Vēl var paspēt uz Spice skrituļslidošanas maratona bezmaksas iesildīšanās treniņiem

Lai sagatavotos skrituļslidošanas maratonam, ikviens var izmantot Spice-Rollerblade skrituļslidošanas skoliņas bezmaksas nodarbības, kuras notiek autostāvvietā pie Spice Home. Tās vada sporta kluba ASI/Ski Box treneri Andris Krauja un Kristīne Poška.

Uz skrituļslidošanas skolu droši var doties arī tie, kuriem nav savu skrituļslidu. Katrā nodarbībā bez maksas ir pieejams skrituļslidošanai nepieciešamais ekipējums.

Apgūt vai uzlabot savas skrituļslidošanas prasmes ikviens vēl var pagūt šo sestdien, 2. augustā, plkst. 12:00-15:00 un ceturtdien, 7. augustā, plkst. 18:00-20:00.

Reģistrējies Spice skrituļslidošanas maratonam

Iepriekš pieteikties Spice skrituļslidošanas maratonam iespējams līdz 6. augustam, reģistrējoties oficiālajā mājas lapā www.maratoni.lv. Dalības maksas: EUR 20 Dion sporta distancei, EUR 15 Turkish Airlines tautas distancei un EUR 10 Forum Auto ģimenes distancei.

Dalībnieki līdz 12 gadu vecumam, kas tiks pieteikti līdz 6. augustam, skrituļslidošanas maratona Maxima bērnu distancē varēs startēs bez maksas.

Vairāk informācijas www.maratoni.lvR & D akustika, SIA Kurzemes prospekts 3, Rīga, LV-1067
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties