13.07.2016. 17:55
Minskas "Dinamo" hokejisti vakar pabija baltkrievu slavenajā specvienības daļā 3214, kur ar spēlētājiem strādāja Dmitrijs Šakuta, kurš sportista karjeras laikā gūtās prasmes tagad izmanto specvienības puišu trenēšanā.

Treniņa sākumā hokejisti jokoja, bet ar katru minūti slodze palielinājās, atelpa netika dota, un gaisotne kļuva nopietnāka. Paralēli trenējās arī profesionāli cīkstoņi, hokejistiem bija iespējams iemācīties ko jaunu.

Minskas kluba galvenais treneris Kreigs Vudkrofts: "Mēs cenšamies attīstīt un uzlabot mūsu puišu kondīciju ar visiem iespējamajiem līdzekļiem. Vēlamies, lai viņi kļūtu pārliecinātāki, kad nepieciešams sevi aizstāvēt - spēlē gadās tādas situācijas. Skatoties, kā trenējas cīkstoņi, viņi var iemācīties kaut ko svarīgu. Šo cīkstoņu disciplīna un pašatdeve atstāj iespaidu. Tas mums var būt labs piemērs."

Specvienības treneris Dmitrijs Šakuta: "Saprotams, ka sitienu tehnika, kas nepieciešama profesionālam cīkstonim, diez vai būs vajadzīga hokejistam. Tāpēc vairāk bija darbs, kas piemērots amatieriem. Vairāki elementi pat netika izmantoti, jo būtu ārkārtīgi sarežģīti tos atkārtot uz slidām. Bija puisis [Ņikita Komarovs], kuru izvēlējos to vai citu elementu parādīšanai - redzams, ka viņš jau iepriekš apguvis minimālo tehniku. Viņam ir izpratne. Bet bija arī pāris cilvēku, kuri pavisam "peldēja". Nākošajā nodarbībā parādīšu sitienu tehniku, bet pēc tam liksim akcentu uz cīņas paņēmieniem, kas spēlētājiem var noderēt."

Pēc cīņas treniņa hokejisti atzina, ka viņiem ļoti patika, nekas nebūtu pretī atkārtot. KHL jaunā sezona sāksies 22. augustā.

Izmantotie resursi:hcdinamo.byDzenes L. fizioterapeites prakse Ainažu 6, Rīga, LV-1024
Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties