15.06.2012. 19:09

Spēcīga pērkona negaisa dēļ piektdien jau pēc piecām spēlētām minūtēm tika pārtraukta Eiropas čempionāta futbolā D apakšgrupas otrās kārtas spēle starp Ukrainas un Francijas valstsvienībām. Pagaidām nav zināms, kad spēle turpināsies.

Kā ziņots, vēl vienā cīņā šodien plkst.21.45 Kijevā plānots mačs, kurā Anglijas futbolisti spēkosies ar Zviedriju.

Pirmajā kārtā Anglijas un Francijas izlases cīnījās neizšķirti 1:1, kamēr Ukraina ļoti saistošā cīņā ar 2:1 uzvarēja Zviedriju.

Divas kārtas pašlaik izspēlētas pārējās trijās grupās. Tā A apakšgrupā pirmo vietu ar četriem punktiem ieņem Krievija, bet tai ar trim punktiem seko Čehija. Polijas izlase iekrājusi divus punktus, bet Grieķijas kontā viens punkts.

B grupā pašlaik seši punkti ir Vācijai, pa trim punktiem izcīnījušas Dānija un Portugāle, bet divus zaudējumus piedzīvojusi Nīderlande.

Savukārt C grupā pa četriem punktiem ir Spānijas un Horvātijas izlasēm, bet labākas gūto un zaudēto vārtu attiecības dēļ pirmajā vietā atrodas spāņi. Itālijas izlases kontā tikmēr divi punkti, bet Īrija pie punktiem nav tikusi.

Pēc viena apļa turnīra ceturtdaļfinālā iekļūs katras grupas divas spēcīgākās vienības, bet finālspēle paredzēta 1.jūlijā. Atšķirībā no Pasaules kausa finālturnīra Eiropas čempionātā jau kopš 1984.gada netiek aizvadīta spēle par trešo vietu.

Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Uzvaras bulvāris 10, Rīga, LV-1048
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa