18.10.2015. 11:08
Aizvadītajā naktī tika izspēlētas lielākā daļa no NCAA futbola čempionāta spēlēm un par vienu no centrālajiem mačiem noteikti ir jāsauc Mičiganas un Mičiganas štata komandu cīņu, kurā, jau pēc spēles pamatlaika beigām uzvarēja "Spartans" - 27:23.

Abu Mičiganas komandu cīņas jebkurā sporta veidā ir principiālas, tādēļ nav nekāds brīnums, ka "Ann Arbour" stadionā, kurš ir viens no lielākajiem pasaulē, savācās vairāk kā 110 tūkstoši skatītāju.

Protams, ka šādās cīņās jau no pašām pirmajām minūtēm komandām gribas parādīt, kura tad būs labākā, tāpēc uguņošana uzbrukumā bija redzama jau no pirmajām minūtēm, tiesa, tas viss norisinājās ar nelielu "Wolverines" pārsvaru. Šis pārsvars Mičiganas universitātes komandai bija līdz pat spēles pēdējās ceturtdaļas vidum (23:14), taču pēc tam viņi pieļāva vienu piezemējumu uzbrukumā, kas vēl ļāva Mičiganas štata komandai cerēt uz sev labvēlīgu iznākumu.

Diemžēl, bet uzbrukumā viņiem nekas dižs nesanāca, bumba nonāca oponentu rīcībā, bet spēles laiks tuvojās izskaņai. Likās, ka spēles liktenis ir izšķirts, jo "Wolverines" izvēlējās veikt spērienu, kad palika spēlēt vien dažas sekundes, tomēr tieši šajā brīdī arī pienāca mača atrisinājums, jo Bleika O'Nīla sitiens tika nobloķēts un Džalens Vats-Džeksons atgrieza bumbu ieskaites zonā jau pēc spēles laika beigām, nodrošinot Mičiganas štata "Spartans" septīto uzvaru sezonas septiņās spēlēs.Džima Harbo komandai gan šis bija jau otrais zaudējums sezonā.

Par pārējiem mačiem jāsaka, ka TOP-25 komandas turējās godam un tikai Boizī štata vienība nespēja izcīnīt uzvaru, spēlējot pret rangā neiekļuvušajiem Jūtas štata futbolistiem.

Savukārt NCAA otrajā divīzijā, kurā spēlē Latvijas amerikāņu futbolists Jānis Matulis, Misūrī rietumu štata universitāte ar 7:21 piekāpās Vašbērnas studentiem. Matulis šajā mačā neizcēlās ar spēles protokolā ierakstāmiem sasniegumiem.

Izmantotie resursi:ESPN: The Worldwide Leader in Sportsgogriffons.com

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]