05.08.2015. 00:55
SMScredit.lv Virslīgas klubs Jūrmalas "Spartaks" jau no nākamā mača savas mājas spēles aizvadīs Slokā, nevis Kauguros kā līdz šim. Tāpat ieviesta pilnīga skaidrība par "Spartaka" galveno treneri - tas būs Aleksandrs Koliņko.

Jūrmalas "Spartaks" ierasti Virslīgas sezonu sāk Kauguros, bet, tiklīdz gatavs Slokas stadiona zālājs, pāriet uz turieni. Tomēr šogad, konstatējot drošības problēmas skatītāju tribīņu konstrukcijās, šī pāreja ieilga, un "Spartaks" aizvien spēlēja Kauguros uz mākslīgā seguma. Šeit gan jāpiebilst, ka pēdējo spēli mājās gan sakarā ar pauzēm kalendārā (Eirokausi, Latvijas kauss), gan sakarā ar spēļu kalendāru (pēdējos piecus(!) mačus Virslīgā "Spartaks" aizvadīja viesos) Jūrmalā bāzētais klubs aizvadīja tālajā 30.maijā pret "Liepāju" (1:2).

Toties šo svētdien plkst.19:00 "Spartaks" uzņems "Ventspili", un šī spēle jau risināsies Slokas stadionā ar dabīgo segumu. Kā Sportacentrs.com pastāstīja "Spartaka" direktors Spartaks Melkumjans, tribīņu problēma ir saglabājusies, taču skatītājiem galvenajā tribīnē tiks atvērti noteikti divi sektori, nevis visas tribīnes.

Tāpat Melkumjans atklāja, ka Aleksandrs Koliņko šobrīd kļuvis par pilntiesīgu "Spartaka" galveno treneri (vēl pēc pēdējās spēles Koliņko uzsvēra, ka pagaidām ir tikai trenera vietas izpildītājs), kas diezgan droši nozīmē, ka 40 gadus vecais Koliņko Latvijas izlasē vairs nespēlēs un apstāsies pie 94 maču atzīmes (protams, nav izslēgta atvadu spēles noorganizēšana).

Tikmēr Romāns Piļipčuks Jūrmalā vismaz tuvākajā nākotnē neatgriezīsies, jo ir atradis jaunu darbu. Šis darbs ir nevis Ukrainā (Piļipčuka ģimenes mājvieta ir no kara cietušais Donbass), bet gan Āzijas valstī Tadžikistānā, kur Piļipčuks kļuvis par šīs valsts izlases galvenā trenera vietas izpildītāja Mubina Ergaševa asistentu. Abi amatu ieguvuši vienā dienā, 29.jūlijā. Abi šie treneri strādās ar Tadžikistānas izlasi PK2018 kvalifikācijas turnīrā, un pirmais pārbaudījums būs vairāk nekā iespaidīgs - 8.septembrī savā laukumā Dušanbē jātiekas ar Austrālijas izlasi! Tadžikistāna piecu komandu grupu turnīru sākusi ar vienu punktu divās spēlēs, un tieši pēc tik viduvēja starta notikušas izmaiņas treneru personālā.

Atgriežoties pie "Spartaka", šī komanda ar bilanci 3-4-5 ieņem 5.vietu Virslīgā, par septiņiem punktiem atpaliekot no pozīciju augstāk esošās "Jelgavas" un par pieciem punktiem apsteidzot 6.vietas īpašnieci "Daugavpili". Savukārt jau šodien "Spartaks" kausa izcīņas 1/8 finālā izbraukumā tiksies ar 1.līgas vienību "Preiļi".

Izmantotie resursi:FORMULA 55get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties