23.07.2015. 20:53
Ceturtdien UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīra otrās kārtas atbildes spēlē Jūrmalas "Spartaks" Zemgales Olimpiskā centra futbola laukumā spēlēja neizšķirti 1:1 ar Novisadas "Vojvodina", divu spēļu summā zaudējot ar 1:4 un izstājoties no tālākās dalības.

Pēc pirmajā spēlē Novisadā piedzīvotā zaudējuma ar 0:3 "Spartaka" sastāvā atbildes spēlē bija četras izmaiņas - Aleksandra Koliņko vietā vārtos stājās Pāvels Davidovs, tāpat nespēlēja Jevgeņijs Kazačoks, Elvis Stuglis un Romāns Mickevičs, kurš pirmajā spēlē izbraukumā izskaņā neveiksmīgi raidīja bumbu savos vārtos. Viņu vietā laukumā bija Toms Mežs, Romāns Bespalovs un Ferdinands Taki.

Saulainajā Jelgavā spēli labāk sāka viesi no Serbijas, kas jau pirmajās divdesmit minūtēs izveidoja vairākas labas epizodes un apdraudēja Davidova sargātos vārtus. Veinā no retajiem mājinieku pretuzbrukumiem 39. minūtē Abdultaofiks ierāvās soda laukumā un pēc nelielas saskarsmes krita, tomēr mača tiesnesis Ričards Līsvelds neuzķērās uz šādu jūrmalnieka aktiermeistarības mēģinājumu un piešķīra dzelteno kartīti. Pirmajā puslaikā vienīgo sitienu pa viesu vārtiem "Spartaks" izdarīja pašā izskaņā, kad pēc Vivakvas veiktā stūra sitiena komandas kapteinis Bulvītis sita garām.

Otrajā puslaikā "Spartaka" pretuzbrukumi bieži noslēdzās ar aizmugures fiksēšanu no tiesneša puses. "Spartaks" pieturēja bumbu, tomēr ilglaicīgi uzturēties viesu laukuma pusē un apdraudēt vārtus neizdevās bieži. 82. minūtē Jūrmalas komanda tika pie soda sitiena metrus 20 no vārtiem, tomēr Bulvīša sitienu bloķēja viesu veidotā "sieniņa". Pāris minūtes vēlāk "Vojvodina" spēlētāji saminstinājās soda laukumā un neizmantoja labu iespēju dažus metrus no vārtiem. Tomēr 86. minūtes izskaņā viesi panāca savu - ielauzies pa kreiso malu, viesu futbolists izdarīja sitienu, ko atvairīja Davidovs, arī atkārtotais sitiens nebija precīzs Babiča izpildījumā, bet pirmais pie atlēkušās bumbas bija uz maiņu nākušais Šaleta Kordičs, kurš raidīja bumbu tīklā un panāca 1:0.

Vārtu guvums ļāva "Vojvodina" uzbrukumam atplaukt un atlikušajās minūtēs viesi bija aktīvi, izveidojot vēl vairākas epizodes pie mājinieku vārtiem. Tās gan izmantot neizdevās, savukārt Jūrmala jau kompensācijas laikā izmantoja pretuzbrukumu. Ulimbaševs lauzās soda laukuma virzienā pa kreiso flangu, no asa leņķa piespēlēja vārtu priekšā, kur Vivakva pieslēdzās un iesita bumbu vārtos - spēle noslēdzās ar rezultātu 1:1. Divu spēļu summā "Spartaks" zaudēja ar 1:4.

Līdz ar to "Spartaks" beidzis sezonu starptautiskajā arēnā noslēdzis Eiropas līgas kvalifikācijas turnīra otrajā kārtā. Pirmajā kārtā jūrmalnieki mājās spēlēja neizšķirti (0:0) pret Podgoricas "Budučnost", bet Melnkalnē uzvarēja ar 3:1.

Spartaks - Vojvodina 1:1 (0:0)Divu spēļu summā: 1:4Vārti: Vivakva 90+1' - Kordičs 86'Brīdinājumi: Abdultaofiks 39', Mickevičs 56', Taki 68'Spartaks: Davidovs, Nazarenko, Mežs, Bulvītis, I.Šlampe, Maksimenko, Ulimbaševs, Bespalovs (Punculs 54'), Vivakva, Taki (Stuglis 70'), Abdultaofiks (Mickevičs 46').Vojvodina: Žakula, Pankovs, Lakičevičs, Nastičs, Djuričs, Ivaničs (Palučevičs 69'), Stanisavļevičs, Babičs, Sekuličs, Maksimovičs, Ožegovičs (Kordičs 80').Galvenais tiesnesis: Ričards Līsvelds (Nīderlande)Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties