17.08.2012. 16:28
Jau pirms šodien paredzētās trešās spēles Ņižņijnovgorodas apgabala Gubernatora kausa finālā vietu nodrošinājusi Kontinentālās hokeja līgas vienība Rīgas "Dinamo". Tas noticis, pateicoties Maskavas "Spartak" uzvarai ar 4:2 pār Maskavas "Dynamo".

Lai gan rezultātu jau otrās minūtes izskaņā atklāja "Dynamo" jaunieguvums zviedru uzbrucējs Rikards Ginge, "Spartak" hokejisti jau pirmajā trešdaļā atspēlējās. Turklāt viņi 27 sekundes pēc spēles ekvatora šķērsošanas pirmo reizi izvirzījās vadībā.

Lai gan spēles noslēdzošās 20 minūtes ar rezultatīvu trāpījumu sāka Oļega Znaroka vadītie Gagarina kausa čempioni, turpinājums "Dynamo" neizvērtās patīkams. 48. minūtē Andrejs Kuzmins nopelnīja savu otro punktu spēlē, bet punktu 51. minūtē pielika Ņikita Kaširskis.

Tādējādi Maskavas "Spartak" svinēja uzvaru ar 4:2, ļaujot Rīgas "Dinamo" jau pirms spēles pret mājinieci Ņižņijnovgorodas "Torpedo" nodrošināt vietu turnīra finālā. Rīdziniekiem šobrīd ir pieci punkti, par vienu mazāk ir "Spartak", savukārt "Dynamo" un "Torpedo" kontā ir pa trim.

Tādējādi tagad "Spartak" jācer uz rīdzinieku palīdzību. Gadījumā, ja "Torpedo" šovakar iegūs vismaz punktu, sestdien paredzētajā finālā būs šī vakara spēles atkārtojums.

Trīs aizvadītajos Ņižņijnovgorodas apgabala Gubernatora kausos mājinieki uzvarējuši divas reizes. Vienīgā komanda, kas kausu aizvedusi prom, ir Omskas "Avangard".

Izmantotie resursi:Континентальная Хоккейная Лига - KHL.RU -...