27.10.2016. 00:14

Regulārās sezonas pirmā spēle notika Sibīrijas lielpilsētā Novosibirskā, kur vietējais “Dynamo” pieveica Samsunas klubu “Canik Belediye” ar rezultātu 89:70 (22:14, 21:18, 25:16, 21:22).

Elīna Babkina kļuva par labāko viešņu spēlētāju gūtajos punktos un izcīnītajās atlēkušajās bumbās. Aizsardze 33:07 minūtēs guva 17 punktus (2p 4/7, 3p 2/7, 1p 3/3), savāca sešas bumbas, izdarīja divas piespēles, divas reizes kļūdījās, pārķēra četras bumbas, bloķēja vienu metienu, saņēma piecas personiskās piezīmes, ieguva +/- rādītāju -6 un nopelnīja labāko lietderības koeficientu 20.

Nākamajā ceturtdienā, 3. novembrī, Novosibirskas “Dynamo” viesosies Rīgā, savukārt “Canik Belediye” tiksies ar “Galatasaray”.

E grupā Beļģijas klubs “Belfius Namur Capitale” savā laukumā zaudēja vienai no Itālijas spēcīgākajām komandām “Ragusa” ar 43:64 (16:14, 5:13, 10:29, 12:8). Mājinieces slikti aizvadīja spēles vidusdaļu (15:42), tās laikā ielaižot par 27 punktiem vairāk nekā pretinieces.

Dita Rozenberga 31:58 minūtēs guva 11 punktus (2p 3/7, 1p 5/6), izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, divas reizes kļūdījās, saņēma divas personiskās piezīmes, ieguva +/- rādītāju -16 un nopelnīja lietderības koeficientu 7.

F grupā turnīra debitantes “Rutronik Stars Keltern” mājās zaudēja 2015. gada Spānijas čempionēm un pērnajam Eirolīgas klubam “Spar Citylift Girona” ar 66:83 (16:22, 16:27, 13:22, 21:12). Mājinieces zaudēja cīņu par atlēkušajām bumbām (29-43), savukārt katalāņu kluba spēlētājas tālmetienus izpildīja ar 58,3% precizitāti (8/23 pret 7/12).

Anita Teilāne 14:49 minūtēs sameta četrus punktus (2p 1/1, 1p 2/4), izcīnīja septiņas bumbas zem groziem, divas reizes kļūdījās, saņēma divas personiskās piezīmes, bloķēja vienu metienu, ieguva +/- rādītāju -6 un nopelnīja lietderības koeficientu 8.

Trīsdesmit divi klubi, sadalīti astoņās apakšgrupās pa četrām komandām katrā, no 26. oktobra līdz 15. decembrim izspēlēs divu apļu turnīru. Katras grupas divas spēcīgākās komandas kvalificēsies “play-off”. Izslēgšanas spēles sastāv no piecām kārtām: 1) Round of 16, 2) Round of 8, 3) ceturtdaļfināli, 4) pusfināli, 5) fināls.

Katrā “play-off” kārtā uzvarētājas noskaidros divu spēļu summā. Pirmā spēle tiks aizvadīta zemāk izsētās komandas laukumā. “Round of 8” uzvarētājas – četras komandas – ceturtdaļfinālā tiksies ar četrām Eirolīgas komandām, kuras savās grupās ieņems attiecīgi piekto un sesto vietu.

“Round of 16” pāri tiks noteikti, sarindojot 16 komandas no 1-16. Rangs tiks noteikts, balstoties uz 1) uzvaru un zaudējumu bilanci, 2) gūto un zaudēto punktu attiecību. Astoņi pāri tiks sadalīti sekojoši:

1. pāris: 1-162. pāris: 2-153. pāris: 3-144. pāris: 4-135. pāris: 5-126. pāris: 6-117. pāris: 7-108. pāris: 8-9

Lukasa Mondelo un Mārtiņa Zībarta trenētais Kurskas klubs “Dynamo” izbraukumā uzvarēja spāņu treneru vadītās Polijas čempiones “Wisla Can-Pack” ar rezultātu 67:61 (21:16, 19:18, 13:16, 14:11). Jāatzīmē, ka spēle notika jaunajā Krakovas arēnā.

Endžela Makotrija uzvarētāju labā izcēlās ar 16 punktiem, astoņām atlēkušajām bumbām un deviņām rezultatīvām piespēlēm. Helēna Siaka pievienoja 14 punktus un 10 bumbas, bet Epifānijas Prinsas rēķinā 12 punkti.

Salamankas “Perfumerias Avenida” savā laukumā uzvarēja Eirolīgas čempiones UGMK ar 83:72.

AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle Saules 61, Madona, Madonas n., LV-4801