01.06.2012. 13:57
Francijas futbola kluba "Paris Saint-Germain" (PSG) vadība esot gatava maksāt jebkādu summu, lai savā komandā ieraudzītu angļu superzvaigzni Veinu Rūniju, kurš ir Anglijas Premjerlīgas kluba "Manchester United" spēlētājs. PSG vadība esot gatava maksāt pat 120 miljonus sterliņu mārciņu.

Atsaucoties uz spāņu medijiem, šādu vēsti pāršalkusi visa futbola pasaule. Cik tā reāla vai patiesa, nav skaidrības, taču klubs uzskatot, ka ar Rūnija piesaistīšanu būtu vieglāk iegūt arī citus pasaules labākos spēlētājus. Aizvadītajā sezonā PSG Francijā palika otrā, čempionei "Montpellier" zaudējot trīs punktus. Tāpat neveiksme tika piedzīvota Francijas kausā un līgas kausā, bet UEFA Eiropas līgā neizdevās pārvarēt grupu turnīru.

Ar šādu sezonu nav mierā kluba īpašnieki no Kataras, un tagad tie ir gatavi darīt visu iespējamo, lai jau nākamsezon Čempionu līgā, kam izdevās kvalificēties no vietējā čempionāta, komanda varētu cīnīties par visaugstākajiem mērķiem.

"Mūsu interese par Rūniju ir patiesa, ņemot vērā, ka viņš ir viens no labākajiem spēlētājiem pasaulē, kuru varam iegūt. Ja viņi [°"Manchester United"] ir gatavi, tad mēs arī," sacījis PSG pārstāvis. Tiek vēstīts, ka PSG būtu gatavi Rūnijam sezonā maksāt desmit miljonus. Rūnijs šobrīd ir trešais (aiz Lionela Mesi un Krištianu Ronaldu) labāk apmaksātais futbolists pasaulē, ņemot vērā arī dažādus individuālos sponsorēšanas/reklāmas līgumus.

26 gadus vecais Veins Marks Rūnijs karjeru sāka 17 gadu vecumā "Everton" vienībā, bet pirms 2004./2005. gada sezonas notika vairāku klubu cīņa par jaunekli. "Newcastle" piedāvāja 20 miljonus, taču "Everton" pārdeva Rūniju Mančestrai, kur uzbrucējs spēlē jau sesto sezonu. Sezonas pirmajā pusē Rūnijs izteicās, ka vēlas pamest "United", taču vēlāk šos izteikumus atsauca.

Līdz šim °lielākā transfēra summa futbola vēsturē ir 80 miljoni mārciņu jeb 94 miljoni eiro, ko Madrides "Real" samaksāja "Manchester United" par Krištianu Ronaldu 2009. gadā.

Izmantotie resursi:iPaid-a-bribe Nigeria | Report Bribe Stories |...11x2.comBalance Gym, sporta klubs Prūšu 46, Rīga, LV-1057
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties