28.03.2015. 15:55

, LSM.LV - Sports

Fernandess divos iepriekšējos pasaules čempionātos bija ieguvis bronzu, taču šoreiz ar īsās programmas un izvēles slidojuma summā iekrātiem 273,90 punktiem 23 gadus vecais sportists nodrošināja zelta medaļu. Eiropas čempionātos Fernandess ir nepārspēts kopš 2013.gada.

Olimpiskais čempions un līdzšinējais titula īpašnieks Japānas daiļslidotājs Judzuru Hanju bija līderis pēc īsās programmas, tomēr summā ar 271,08 punktiem kļuva par sudraba medaļnieku. Savukārt bronzu 15 000 skatītāju piepildītajā arēnā ar 267,72 punktiem ieguva vislabāk izvēles programmu noslidojušais Soču olimpiskais bronzas medaļnieks Deniss Tens no Kazahstānas.

Soču olimpiskais čempions Hanju decembra vidū Barselonā uzvarēja "Grand Prix" finālā, bet neilgi pēc tam viņam veica urīnpūšļa operāciju, kā arī 20 gadu vecais sportists dziedēja sastiepto potīti. Treniņus Hanju atsāka tikai marta sākumā.

Jau vēstīts, ka Angelina Kučvaļska sestdien izcīnīja 16.vietu un nodrošināja Latvijas daiļslidošanas lielāko panākumu pasaules čempionātos sieviešu konkurencē.