30.07.2012. 11:48
Zaudējumu Londonas olimpisko spēļu vīriešu futbola turnīrā svētdien piedzīvoja pasaules kausa ieguvēja Spānijas izlase, kas D apakšgrupas otrās kārtas spēlē ar 0:1 piekāpās Hondurasas valstsvienībai.

Vienīgo precīzo sitienu cīņas septītajā minūtē izdarīja 25 gadus vecais Hondurasas uzbrucējs Džerijs Bengstons.

Citā D grupas otrās kārtas spēlē Japāna ar 1:0 izcīnīja uzvaru pret Marokas valstsvienību.

Reklāma Kā zināms, Spānijas komanda pirmajā D apakšgrupas spēlē ar 0:1 atzina Japānas izlases pārākumu, bet Hondurasa cīnījās neizšķirti 2:2 ar Maroku.

Līdz ar to D grupas kopvērtējuma pirmajā vietā ar sešiem punktiem ir Japāna, otrajā pozīcijā ar četriem punktiem atrodas Hondurasa, trešā ar vienu punktu ir Maroka, bet Spānija pie punktiem pagaidām nav tikusi.

Pēc viena apļa izspēles katras grupas divas labākās komandas iekļūs ceturtdaļfinālā.

Dienvidrietumu Loku Šaušanas Sporta Klubs, biedrība Celtnieku 40-42, Grobiņa, Grobiņas n., LV-3430