07.06.2016. 23:51
Spānijas izlases futbolisti pēdējā pārbaudes spēlē pirms Eiropas čempionāta finālturnīra šovakar Hetafē ar 0:1 negaidīti zaudēja Gruzijas valstsvienībai.

Spānija: de Heja, Huanfrans, Serhio Ramoss, Herards Pikē, Džordi Alba, Busketss (Pedro 76’), Sesks Fabregass, Tjago Alkantara, Lukass Vaskess (Davids Silva 61’), Nolito, Arics Aduriss.

Gruzija: Revišvili (Kvaskhvadze 55’), Lobdžanidze, Kvirkvelija, Kašija, Amisulašvili, Džigauri, Okriašvili, Aburdžanija (Ciskaridze 78’), Kvazaišvili (Kvilitaija 72’), Navalovski (Kobakhidze 84’), Dvališvili (Čanturija 72’).

Jau no pirmajām spēles minūtēm spāņiem piederēja milzīgs pārsvars bumbas kontrolē (ap 80%), tomēr to pārvērst vārtu guvumā neizdevās. Gluži otrādi – 40. minūtē gruzīnu pretuzbrukumā mājinieku soda laukumā ielauzās Džambuls Džigauri, pēc kura piespēles Tornike Okriašvili ieraidīja bumbu tukšos vārtos. Arī otrajā puslaikā Spānijas valstsvienībai bija ievērojams pārsvars, taču reālu vārtu gūšanas momentu nebija daudz, kas ļāva Gruzijas futbolistiem nosargāt sensacionālu uzvaru.

Iepriekšējās pārbaudes spēlēs 2008. un 2012. gada Eiropas čempioni spāņi 29. maijā ar 3:1 pārspēja Bosniju un Hercegovinu, bet 1. jūnijā ar 6:1 sakāva Dienvidkoreju. „Euro 2016” turnīru Spānijas futbolisti sāks pirmdien, 13. jūnijā, kad D grupas mačā tiksies ar Čehijas izlasi. Nākamajās spēlēs spāņi 17. jūnijā spēkosies ar Turciju, bet 21. jūnijā pretī stāsies Horvātija.

Kā pēdējie no Eiropas čempionāta finālturnīra dalībniekiem trešdien pēdējo pārbaudes spēli aizvadīs Portugāles futbolisti, kas savā laukumā uzņems mūsu kaimiņus igauņus, bet „Euro 2016” startēs piektdienas vakarā, kad laukuma saimniece Francija spēkosies ar Rumāniju.