06.09.2014. 07:56
Šorīt ASV kārtējo uzvaru izcīnīja bijušais Strikeforce vidējā svara čempions Ronlado Souza (21-3-0), kurš trešajā raundā ar žņaugšanas paņēmienu uzveica Gegardu Musasi (35-5-2). Uzvaru šajā pasākumā izcīnīja arī smagsvars Bens Rotvels (34-9-0), kurš pirmajā raundā uzvarēja slaveno Alisteru Overīmu (37-14-0).

Cīņu šova „UFC Fight Night 50” vakara galvenajā mačā aci pret aci tikās divi bijušie organizācijas Strikeforce čempioni, brazīlietis Ronaldo Souza ar armēņu sportistu Gegardu Musasi.

Pirms šī mača viņi jau vienreiz bija tikušies ringā. Tas notika 2008. gadā Japānā cīņā par vakanto DREAM pussmagā svara čempiona titulu. Toreiz uzvaru ar nokautu izcīnīja Musasi, savā īpašumā iegūstos DREAM čempiona jostu.

Bet kopš viņu pirmās savstarpējās cīņas daudz kas mainījies un tas bija redzams UFC cīņu būrī. Visu atvēlēto cīņas laiku pilna kontrole piederēja Souzam, kurš bija labāks gan stājā, gan cīņā parterā.

Trešā raunda pēdējā minūtē Ronaldo kārtējo reizi nogāza Gegardu zemē un vienā no momentiem pielietojot žņaugšanas paņēmienu, izcīnīja divdesmit pirmo uzvaru karjerā.

Overīma liktenis UFC ir apdraudēts

Nelielu sensāciju šajā pasākumā sarūpēja amerikāņu smagsvars Bens Rotvels, kurš dūres krustoja ar bijušo DREAM un Strikeforce smagā svara čempionu, nīderlandieti Alisteru Overīmu.

Pirms šī mača Overīms solīja, ka plāno izcīnīt ātru uzvaru pirmajā vai otrajā raundā un uzsākt pakaļdzīšanos UFC smagā svara titulam, taču realitāte izrādījās pavisam citāda.

Alistera plāni aprāvās jau pirmā raunda vidū pēc Rotvela izpildītā sitiena ar roku, ko viņš papildināja ar vēl dažiem sitieniem, līdz maču apstādināja ringa tiesnesis.

Priekš Bena Rotvela šī bija otrā uzvara pēc kārtas, savukārt Alsiters Overīms piedzīvoja trešo zaudējumu pēdējās četrās cīņās, kas reāli apdraud viņa vietu UFC.

Nr. Uzvarētājs Zaudētājs Metode Raunds Laiks
1. Ronaldo Souza Gegard Mousasi submission (guillotine choke) 3 4:30
2. Ben Rothwell Alistair Overeem TKO (punches) 1 2:19
3. Matt Mitrione Derrick Lewis KO (punches) 1 0:41
4. Joe Lauzon Michael Chiesa TKO (doctor stoppage) 2 2:14
5. John Moraga Justin Scoggins submission (guillotine choke) 2 0:47
6. Al Iaquinta Rodrigo Damm TKO (punches) 3 2:41
7. Rafael Natal Chris Camozzi decision (split) 3 5:00
8. Chris Beal Tateki Matsuda decision (unanimous) 3 5:00
9. Chas Skelly Sean Soriano decision (unanimous) 3 5:00

Izmantotie resursi:Sherdog.com: UFC, Mixed Martial Arts (MMA)...Ogres namsaimnieks, SIA, Struktūrvienība Neptūns Meža prospekts 9, Ogre, Ogres n., LV-5001
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties