25.10.2015. 20:08
Anglijas Premjerlīgas 10. kārtu šovakar noslēdza "Liverpool" cīņa savā laukumā pret "Southampton". Liverpūliešiem izdevās 77. minūtē gūt pirmos vārtus čempionātā Jirgena Klopa vadībā, tomēr uzvaru noturēt neizdevās, jo Sadio Manē 86. minūtē izlīdzināja rezultātu un mačs beidzās ar neizšķirtu rezultātu 1:1.

"Liverpool" līdzjutēji, ar sajūsmu sagaidījuši Jirgena Klopa nozīmēšanu komandas galvenā trenera amatā, šovakar beidzot vēlējās ieraudzīt arī vācieša pirmo uzvaru, jo divos debijas mačos Premjerlīgā un Eiropas līgā, liverpūlieši spēlēja neizšķirti. Uzdevums gan nesolījās būt vienkāršs, jo Ronalda Kūmana vadītā "Southampton" ne reizi jau pierādījusi, cik efektīvi māk organizēti aizsargāties un atbildēt teicamiem pretuzbrukumiem. Klops atkal sākumsastāvā sūtīja centra uzbrucēju Divoku Origi, kamēr Kristians Benteke un Roberto Firmino palika uz rezervistu soliņa, bet Deniels Staridžs joprojām atrodas savainoto spēlētāju sarakstā.

Laukuma saimnieki centās vairāk kontrolēt bumbu, bet pozicionālos uzbrukumus daudz maz sekmīgi izdevās pabeigt tikai ar tālsitieniem, kuriem trūka precizitāte. Savukārt viesu prettriecieni balstījās uz Sadio Manē, Dušana Tadiča un Graciano Pele ātro saspēli, neļaujot pretinieku aizsargiem un balsta pussargiem pārlieku aizrauties ar piedalīšanos uzbrukumos. "Liverpool" turpināja vairāk uzbrukt, brīžiem efektīgi nogādājot bumbu soda laukumā, tikai pietrūka pēdējais precīzais sitiens, vēlreiz apliecinot komandas problēmas šajā sezonā, jo gūti deviņos mačos ir tikai astoņi vārti. Bet 39. minūtē viesiem bija teicama iespēja izvirzīties vadībā, kad Virgils van Deiks no tuvas distances ar galvu raidīja bumbu vārtu stūrī, bet Simons Minjolē tai neļāva nokļūt tīklā.

Uzreiz pēc pārtraukuma Klops laukumā Origi vietā sūtīja Benteki un pirmajās minūtēs mājinieki izveidoja pāris labas iespējas atklāt rezultātu, bet atkal pievīla precizitāte. Bet arī viesi ātri atbildēja ar saviem uzbrukumiem, kad dažu minūšu laikā Martins Škrtels divas reizes neļāva pretiniekiem nogādāt bumbu vārtos. 67. minūtē liverpūliešu galvenais treneris laukumā sūtīja arī Firmino, pēc kā atkal komandas darbība uzbrukumā uz dažām minūtēm aktivizējās, bet joprojām trūka pēdējā sitiena. Tomēr 77. minūtē Klops sagaidīja komandas pirmos vārtus Premjerlīgā, kad pēc precīza Džeimsa Milnera centrējuma Benteke ar galvu netverami raidīja bumbu labajā augšējā vārtu stūrī (1:0). Bet "Southampton" nebija ar mieru būt pirmajiem, kas ļaus arī Klopam izcīnīt pirmo uzvaru līgā un 86. minūtē, pēc centrējuma soda laukumā, Manē izlīdzināja rezultātu (1:1). Senegālietis gan cīņas beigās sabojāja savu sniegumu, saņemot noraidījumu, tomēr spēle beidzās ar neizšķirtu rezultātu un liverpūliešu galvenajam trenerim nāksies vēl pagaidīt līdz uzvaras izcīnīšanai jaunajā klubā.

Man. United - Man. City 0:0
Bournemouth - Tottenham 1:5 (1:3) Ričijs 1' - Keins 9'(11m) 56'63' Dembele 17' Lamela 30'
Liverpool - Southampton 1:1 (0:0) Benteke 77' - Manē 86'