12.09.2016. 20:24
Kontinentālajā hokeja līgā pie sausās uzvaras tika Toljati "Lada", kas savā laukumā ar 3:0 pieveica Podoļskas "Vityaz", Austrumu konferences kopvērtējumā no astotās vietas uzlēcot līdz trešajai. Kristapam Sotniekam vairāk nekā 25 minūtes uz ledus, bet Edgars Masaļskis nespēlēja.

Austrumu konferencē uz augšu turpina kāpt Toljati "Lada", kas savā laukumā ar 3:0 pieveica Podoļskas "Vityaz". Arta Ābola vadītā komanda rezultātu atklāja pirmās trešdaļas noslēgumā, kad Aleksandrs Bumagins izmantoja izgājienu divatā pret vienu. Pēc lielā pārtraukuma izdevās izturēt sāncenšu ofensīvu un dubultot pārsvaru, bet punktu 36. minūtē pielika Georgijs Belousovs, kurš bija pirmais pie atlēkušās ripas.

Lai gan Kristaps Sotnieks spēlēja uzvarētāju pirmajā virknējumā, viņš ar rezultativitātes punktiem neizcēlās. Toties Latvijas izlases aizsarga kontā pārliecinoši ilgākais laiks laukumā uzvarētāju rindās - 25 minūtes un 15 sekundes, tuvāko konkurentu apsteidzot par vairāk nekā četrām minūtēm. Sotnieks arī izdarīja trīs metienus, bloķēja divus un izdarīja vienu spēka paņēmienu. Edgars Masaļskis palika rezervē, bet viņa kolēģis Iļja Ježovs, kurš aizvadīja desmito sauso spēli karjerā, netika traucēts pārāk bieži - nācās atvairīt vien 12 metienus.

Ar deviņos mačos sakrātajiem 14 punktiem Toljati "Lada" pacēlusies līdz Austrumu konferences trešajai vietai, apsteidzot pagājušās sezonas čempioni Magņitogorskas "Metallurg", kura gan aizvadījusi par vienu cīņu mazāk, un atpaliekot tikai no Jekaterinburgas "Avtomobilist" un Omskas "Avangard".

Izmantotie resursi:Хоккей – Континентальная Хоккейная Лига –...