15.01.2017. 11:44

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Sacensības Zvejnieks iesāka jau piektdien, kad nespēja sasniegt ceturtdaļfinālu, līdz ar to svētdien viņš piedalījās gandarījuma sacensībās, kurās guva otro vietu savā skrējienā.

Kopā pie ieskaitīta rezultāta šajā distancē tika 43 sportisti.

LETA jau vēstīja, ka sekmīgākais rezultāts Zvejniekam bija 500 metru distancē, kurā viņš sasniedza ceturtdaļfinālu un tika klasificēts 14.pozīcijā. Savukārt 1500 metros latvietis ierindojās 26.pozīcijā.

Eiropas čempionu nosaka trīs disciplīnu summā, kur pēc provizoriskiem aprēķiniem Zvejnieks palicis 23.vietā starp 46 sportistiem.

Sezonas ievadā Zvejniekam piedalījās arī divos Pasaules kausa posmos, labāko rezultātu sasniedzot Leikpleisidā, kad bija 11.vietā 500 metru sacensībās.

Pērn no Latvijas sportistiem Eiropas čempionātā piedalījās vienīgi Tomass Bakēvics, kurš trīs distanču summā guva 34.vietu.

Līdz šim augstākos sasniegumus Eiropas čempionātos sasniedzis pašreizējais ātrslidotājs Haralds Silovs, kurš ir divkārtējs Eiropas absolūtais čempions un vienreiz bijis otrais, kā arī vairākas reizes kāpis arī uz augstākā pakāpiena individuālajās distancēs.Viļānu novada pašvaldība Viļānu novada pašvaldība Kultūras laukums 1a, Viļāni, Viļānu n., LV-4650
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties