08.11.2015. 18:01

, LSM.LV - Sports

Tomēr tajās viņš apstājās jau pēc pirmās kārtas, kurā ieņēma ceturto vietu starp pieciem sportistiem. Noslēgumā Bankevics tika klasificēts 35.vietā starp 39 ieskaiti guvušajiem sportistiem.

Pirms tam Bankevics ieņēma 38.vietu 500 metru distancē. Tur priekšsacīkstēs Bakevics piektdien starp pieciem sava skrējiena dalībniekiem palika pēdējais, nespējot uzreiz sasniegt ceturtdaļfinālu, bet gandarījuma sacensībās viņam pietrūka sekunde, lai pārvarētu pirmo kārtu.

Jau vēstīts, ka arī pirms nedēļas Monreālā notikušajā Pasaules kausa pirmajā posmā Bakevics palika bez augstiem rezultātiem.

Katrā no Pasaules kausa posmiem risinās sacensības četrās distancēs - ierastajos 500, 1000 un 1500 metros, kā arī vienā no šīm distancēm notiek vēl otrās sacensības. Katrs no sportistiem sacenšas divās distancēs.

Šajā sezonā Pasaules kausa kalendārā plānoti seši etapi.

Kā ziņots, pērn Latvijas labākais šorttreka sportists Roberto Puķītis izcīnīja augsto septīto vietu pasaules čempionāta 1000 metru distancē.