13.04.2015. 16:06
Šajā starpsezonā jaunizveidotais Latvijas pludmales volejbola duets Ruslans Sorokins / Aleksandrs Solovejs šajās dienās noslēgs treniņnometni Ēģiptē, un sezonu sāks jau aprīlī, startējot pirmajā FIVB Pasaules kausa posmā Ķīnā (Fužo pilsētā).

„Treniņnometne ir gandrīz galā, esam ieguldījuši lielu darbu. Strādāts gan pie fiziskās kondīcijas uzlabošanas, gan tehniskās sagatavotības. Ļoti daudz strādājām pie bloka un aizsardzības. Vēl atlikušas divas spēļu dienas, bet pēc tam dosimies uz Ķīnu,” sarunā ar portālu Sportacentrs.com pavēstīja Ruslans Sorokins. Fužo pilsētā jau no 21. līdz 26. aprīlim risināsies šīs sezonas pirmais Pasaules kausa posms, kuru Solovejam un Sorokinam, tāpat kā Pļaviņam un Egleskalnam būs jāsāk ar kvalifikācijas sacensībām. „Sagurums ir, bet tas viss piederas pie lietas. Kopš 10. aprīļa treniņos slodzes ir samazinātas, treneris deva arī divas brīvdienas. Esmu drošs, ka, pamainot vidi, viss būs kārtībā arī ar psiholoģisko nogurumu. Esam gatavi pirmajām sacensībām,” pārliecināts ir Sorokins, piebilstot, ka progress ir jūtams, taču par patieso līmeni skaidrību dos tikai spēles.

Spēļu treniņi nav bijuši nemaz tik daudz, taču ikdienas treniņi kopā ar pasaules vadošo duetu Samoilovs / Šmēdiņš dod rezult. „Bilance pret Samoilovu un Šmēdiņu ir viena uzvara un divi zaudējumi. Spēlējām arī ar krieviem, kurus pieveicām, bet zaudējām frančiem un vāciešiem. Spēļu prakses trūkums ir jūtams, ir situācijas, kurās apjūkam,” skaidro pieredzējušais pludmales volejbolists.

Konkrētus mērķus sezonai duets pagaidām nevirza, taču viens ir skaidrs – prioritāte būs tiem turnīriem, kuros tiek dalīti olimpisko spēļu reitinga punkti. „Divu gadu mērķis ir kvalificēties Riodeženeiro olimpiskajām spēlēm. Sākotnēji ir jāpietuvojas pamatturnīru robežām Pasaules kausos, bet vēlāk jau jācenšas tur nostabilizēties. Šosezon ir jāizcīna labākas starta pozīcijas jau olimpiskajai sezonai,” konkrēts ir Sorokins.

Aizvadītajā sezonā Ruslans Sorokins spēlēja kopā ar Edvartu Buividu, bet Aleksandrs Solovejs cīnījās vienā tīkla pusē ar Mārtiņu Pļaviņu.Vertikal-2017, SIA Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties