08.04.2017. 16:33

''Tottenham Hotspur'' šovakar nācās iztikt bez savainotajiem Erika Lamelas, Harija Vinksa, Viktora Vanjamas un Denija Rouza. Iepriekš traumu bija guvis arī komandas uzbrukuma līderis Harijs Keins, taču viņa vārds pieteikumā bija atrodams. ''Watford'' sastāvā savukārt netika iekļauti kopumā septiņi savainotie un diskvalificētie spēlētāji.

''Tottenham'': Loriss – Deiviss, Vertongens, Alderveirelds, Tripiers – Dembelē (Sisoko 75'), Daiers – Sons (Onomā 88'), Alli, Eriksens – Jansens (Keins 61')

''Watford'': Gomess – Holebass, Katkārts, Marjapa, Janmāts – Niangs, Kleverlijs, Dukurē (Zuniga 59'), Saksess, Amrabāts (Dīnijs 70') – Okaka (Kabasele 84')

Vienā no pirmajiem ''Tottenham'' uzbrukumiem Hjunmins Sons izpildīja centrējumu, taču bumba atsitās pret ''Watford'' futbolistu un gandrīz ielidoja vārtos. Vēl viena iespēja bija Vincentam Jansenam, kura sitienu no tuvas distances atvairīja Eurelo Gomess.

Pēc neilga laika Jansenam nedaudz pietrūka, lai panāktu pārsvaru. Pēc centrējuma viņš nepaguva izpildīt veiksmīgu sitienu, taču bumba atsitās pret pārliktni. Mājinieki turpināja daudz uzbrukt, taču ar realizāciju nesekmējās, kā to varētu vēlēties.

Kādā no epizodēm Dele Alli saņēma bumbu nedaudz ārpus pretinieku soda laukumam. Talantīgais anglis pagāja nedaudz pa labi un izpildīja fantastisku sitienu, raidot bumbu tālajā stūrī un skaisti panākot pārsvaru 1:0.

''Tottenham'' pēc gūtajiem vārtiem turpināja uzbrukt. Pēc centrējuma atsitās pret ''Watford'' spēlētāju un lidoja Erika Daiera virzienā, kurš no visa spēka iešāva bumbu tīklā – 2:0. Ar to vēl nekas nebeidzās, jo īsu brīdi pirms pamatlaika beigām Sons izpildīja precīzu sitienu tuvajā stūrī no metriem 17, panākot jau 3:0.

Otrajā spēles nogrieznī nekas daudz nemainījās, ''Hotspur'' turpinot kontrolēt spēles tempu. Kādā no epizodēm centrējumu izpildīja Kierans Tripiers, bet bumbu ar pirmo pieskārienu ļoti precīzi vārtos raidīja Sons – 4:0.

''Watford'' nebija ieroču, ko likt pretī spēcīgajai Mauriso Početino trenētajai komandai. Otrā puslaika ietvaros laukumā tika sūtīts arī Keins, kurš iesildīties sāka jau ap pirmā puslaika 25. minūti. Keinam radās dažas labas izdevības, tomēr ik reizi patraucēja pretinieku aizsargi.

Septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām Sons pretinieku ciešanas gandrīz padarīja vēl lielākas, bumbu sitot pa pārliktni. Nedaudz vēlāk Dienvidkorejas uzbrucējs ar vētrainiem aplausiem tika nomainīts. Spēle noslēdzās ar nemainīgu rezultātu.