06.01.2016. 09:49
Triumfs pasaules hokeja čempionātā U-20 vecuma grupā ir nozīmīgs panākums ne tikai somu hokejam, bet visai Somijai, uzskata fināla mačā uzvaras vārtus guvušais Kasperi Kapanens.

Otrdien aizvadītajā pasaules U-20 čempionāta finālspēlē mājiniece Somija ar 4:3 pagarinājumā uzveica Krieviju. Dueļa gaitā vadībā divreiz izvirzījās Krievija, bet divas minūtes pirms pamatlaika beigām jau viņi atspēlējās un panāca izlīdzinājumu. Savukārt uzvaras vārtus pagarinājuma otrajā minūtē pēc lieliskas individuālās darbības iemeta Kapanens.

«Saņēmu ripu, ieraudzīju aizsargu un nolēmu viņu apspēlēt,» pēc dueļa teica smaidošais Kapanens. «Vārtsargs nosedza trajektoriju, tāpēc apslidoju vārtus.»

Somijas U-20 izlase iepriekš pasaules čempionātā uzvarējusi 1987., 1998. un 2014. gadā. Līdz ar to tā tikusi pie otrā titula pēdējos trijos gados.

«Šis ir nozīmīgs panākums visiem somiem, ne tikai Somijas hokejam,» uzsvēra Kapanens, kurš pasaules čempionātā pirms gada saņēma kritiku, ka bija guvis tikai vienus vārtus. «Uzmanība, ko mēs saņēmām, bija milzīga.»

«Mēs tikai centāmies izbaudīt spēli kā vienreizēju iespēju dzīvē - aizvadīt pasaules čempionāta finālmaču mūsu dzimtajā pilsētā,» pauda vienus vārtus guvušais pirmās maiņas uzbrucējs Sebastians Aho.

«Esam nācija, kas cīnās līdz pēdējai sekundei,» izteicās Krievijas izlases aizsargs Ivans Provorovs. «Pierādījām to šeit un arī pagājušā gada turnīrā. Esmu laimīgs būt krievs un spēlēt Krievijas izlasē.»

'); $('#gallery-branding-main-24144').after(''); }else{ $('#gallery-branding-main-24144').after(''); $('#gallery-branding-main-24144').after(''); } if(typeof show_inner !== 'undefined' && show_inner == true){ $('#branding_right_gallery').css('background-position-x','0%').css('background-position-y','0%'); $('#branding_left_gallery').css('background-position-x','100%').css('background-position-y','0%'); } }else{ setTimeout(show_background_gal_24144, 500); } return true; } function addAdImp_24144(slider){ return false; }Daugavpils Ledus sporta skola Stacijas 45a, Daugavpils, LV-5401
Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties