13.03.2014. 20:14
Baltijas Basketbola līgā turpinās izslēgšanas spēles, un ceturtdaļfināla mačā sacentās Tamperes „Pyrinto” un Kedaiņu „Nevežis”, un Somijas klubs ar sagrāvi 91:61 praktiski nodrošinājis uzvaru arī divu spēļu summā.

A grupas uzvarētāja somu „Pyrinto” pirmajā puslaikā ļoti sekmīgi darbojās aizsardzībā, ļaujot „Nevežis” gūt vien 23 punktus, kas palīdzēja iekrāt 20 punktu pārsvaru. Otrā puslaika sākumā „Nevežis” izrādīja pāris pazīmes, ka grasās šajā duelī vēl ieviest kādu intrigu, taču 33 ceturtajā ceturtdaļā ielaistie punkti to izkliedēja. „Pyrinto” mačā svinēja uzvaru ar 91:61 jeb plus 30.

Pa 19 punktiem guva Lehto un Janiks Anzuluni, bet 18 pievienoja Bendžamins Reimonds. Tālu no triple-double nebija „Pyrinto” ASV leģionārs Deimons Viljamss, kuram 13 punkti, astoņas atlēkušās un deviņas rezultatīvas piespēles. Tamperas klubs pretiniekus sagrāva pat par spīti savai viduvējajai precizitātei no tālās līnijas - trāpīti vien četri no 23 mēģinājumiem.

Otra ceturtdaļfināla spēle tiks aizvadīta jau rīt, un uzvarētājs tiks noskaidrots abu spēļu summā. Pusfinālā jau iekļuvusi „Tonybet”, bet „Ventspils” un „Šauļu” pirmajā mačā ar +6 uzvarēja Lietuvas komanda.

Izmantotie resursi:Baltic Basketball League