16.05.2013. 21:55
Uzvaru pasaules čempionāta (PČ) ceturtdaļfināla mačā ceturtdien izcīnīja Somijas valstsvienības, kas Helsinku «Hartwall» arēnā ar 4:3 uzveica Slovākijas izlasi.

Spēles sākumā likās, ka Somija uzvarēs viegli, jo jau pirmajā trešdaļā izvirzījās vadībā ar rezultātu 3:0. Tomēr slovāki parādīja muskuļus un trešās trešdaļas 30.sekundē jau panāca izlīdzinājumu 3:3. Somijai gan izdevās uzvarēt, kad 12 minūtes pirms pamatlaika beigām izcēlās Juhamati Āltonens.

Divus vārtus Somijas izlasei guva viens no čempionāta rezultatīvākajiem spēlētājiem Petri Kontiola, bet vienu reizi precīzs bija Osi Vēnenens.

Tikmēr Slovākijas izlasei pa vieniem vārtiem guva Mihels Mikliks, Andrejs Sekera un Tomašs Surovijs.

Abas komandas spēkojās arī apakšgrupu turnīrā, kad Somija bija pārāka ar 2:0.

Pusfinālā Somija sacentīsies ar Zviedrijas un Kanādas mača uzvarētājiem.

TVNET jau ziņoja, ka zaudējumu ceturtdaļfinālā ceturtdien piedzīvoja pagājušā gada čempionvienība Krievijas izlase, kas ar rezultātu 3:8 kapitulēja ASV nacionālajai hokeja komandai.

Savukārt Šveice ar rezultātu 2:1 apspēlēja ASV komandu.

Pusfināla spēles tiks aizvadītas sestdien, bet cīņa par medaļām risināsies svētdien. Visi šie mači risināsies Stokholmas «Ericsson Globe» arēnā.

Reklāma Kā zināms, Teda Nolana vadītā Latvijas izlase pasaules čempionātā izcīnīja 11. vietu.

Elites divīziju atstāja Austrija un Slovēnija, bet spēcīgāko sabiedrībā pēc gada pārtraukuma atgriezās Kazahstāna un Itālija.

Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana