02.01.2016. 22:06
Pasaules junioru (U-20) hokeja čempionāta rīkotājas Somijas jaunie hokejisti sestdien ceturtdaļfinālā Helsinkos no tālākas cīņas izslēdza Kanādu pēc uzvaras dramatiskā spēlē ar 6:5.

Kanāda bija vadībā ar 2:0 un 3:2, tad vadībā ar 4:3 un 5:4 bija somi. Kanāda izlīdzināja 5:5, bet uzvaras vārtus piecas minūtes un 50 sekundes pirms spēles beigām, realizējot skaitlisko vairākumu, guva Patriks Laine.

Pusfinālā Somijas pretiniece būs Zviedrija, kas ceturtdaļfinālā ar 6:0 sagrāva Slovākiju.

Kanāda iepriekšējos 17 gadus vienmēr bija spēlējusi pusfinālā un 2015. gadā pēc piecu gadu pārtraukuma kļuva par čempioni. Somija bija pasaules čempione 2014. gadā.

Jau ziņots, ka Krievijas juniori ar 4:3 pagarinājumā uzvarēja Dānijas vienaudžus, kas vēl pamatlaika pēdējo minūti sāka būdami vadībā.

Par spēles varoni kļuva Vladislavs Kameņevs, kurš 44 sekundes pirms pamatlaika beigām panāca izlīdzinājumu 3:3 un guva uzvaras vārtus, kad pagarinājumā bija spēlētas tieši piecas minūtes. Krievi pirmie guva vārtus, taču dāņi vēlāk bija vadībā ar 2:1 un 3:2.

Krievijas pretinieki pusfinālā kļūs zināmi pēc ASV un Čehijas spēles.

Pusfināli notiks pirmdien, bet spēles par medaļām - trešdien.

Šveices juniori sestdien ar 5:1 pārspēja nesenā Latvijas valstsvienības galvenā trenera Aleksandra Beļavska trenētos Baltkrievijas juniorus pirmajā spēlē par palikšanu elites divīzijā. Otrā spēle sērijā līdz divām uzvarām notiks svētdien. Jau pēc tās var kļūt zināma komanda, kura saglabās vietu elitē un kura pārcelsies uz I divīzijas A grupu un kuras vietā nākamajā PČ spēlēs Latvijas juniori. Ja būs nepieciešama trešā spēle, tā notiks otrdien.

Šveice palika piektajā vietā priekšsacīkšu A grupā, bet Baltkrievija - B grupā.

Kā zināms, Latvijas U-20 izlase decembra pirmajā pusē Vīnē (Austrija) izcīnīja uzvaru 1. divīzijas A grupā un nākamajā sezonā spēlēs augstākajā divīzijā, kur pēdējo reizi cīnījās 2013. gadā.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa