03.05.2013. 23:28
Pasaules hokeja čempionātā Helsinkos uzvaru pirmajā spēlē piektdien izcīnīja turnīra mājiniece Somija, kas smagā cīņā ar 4:3 pagarinājumā pieveica Vācijas valstsvienību.

57. minūtē Vācijas izlase izvirzījās vadībā ar rezultātu 3:2, kad precīzi meta Torstens Ankerts. Tomēr vāciešu sev labvēlīgo rezultātu nosargāt neprata.

Izlīdzinājumu, gūstot ļoti skaistus vārtus, 89 sekundes pirms trešās trešdaļas beigām panāca Petri Kontiola, kurš guva savus otros vārtus mačā. Pamatlaika turpinājumā rezultāts vairs nemainījās, bet pagarinājuma otrajā minūtē izcēlās Sakari Salminens.

Vēl Vācijas komandā vārtus guva Fēlikss Šūcs un Kristians Ērhofs, bet somiem Janne Pesonens

Somijas izlase pa pretinieka vārtiem veica 38 metienus, bet Vācijas nacionālā komanda par 20 mazāk.

Reklāma Līdz ar to viena no galvenajām favorītēm Somija zaudēja punktus jau turnīra ievadā.

Jau ziņots, kad dienas pirmajā mačā Helsinku grupā Slovākija ar 6:2 sagrāva Franciju.

Nākamo spēli Somijas izlase aizvadīs sestdien pret Slovākiju, bet Vācija svētdien tiksies ar Krieviju.

Bez šīm komandām Helsinkos spēlē arī Latvija, ASV un Austrija.

Četras labākās komandas kvalificēsies ceturtdaļfinālam. Tālākais turnīra reglaments ved uz Zviedriju, kur tiks noskaidrots galīgais vietu sadalījums.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]