09.04.2015. 23:34
Izlašu hokeja pārbaudes spēlēs šovakar uzvaras svinēja Somijas, Čehijas un Dānijas hokejisti, kuri uzvarēja attiecīgi Vāciju, Slovākiju un Baltkrieviju.

Somijas hokejisti ar 4:0 uzvarēja Vācijas izlasi. Somu vārtsargam Atem Engrēnam nācās atvairīt tikai 12 metienus, tikmēr ziemeļnieki Andreasa Jenikes vārtus apdraudēja 34 reizes. Somijas labā vārtus guva Juka Peka Hītonens, Petri Kontiola, Osi Louhivāra un Anti Pilstrēms.

Daudz sīvāka izvērtās Čehijas un Slovākijas spēkošanās. Milans Bartovičs guva divus vārtus slovāku rindās, tikmēr čehi atbildēja ar Jana Kolārža un Martina Planeka precīzajiem metieniem. Pamatlaiks beidzās ar neizšķirtu (2:2), bet pēcspēles metienos pārāka bija Čehijas izlase – izšķirošo metienu realizēja Kovāržs.

Dānija ar 3:1 pārspēja Baltkrieviju. Trīs no četrām ripām tika iemestas pirmajā periodā, kas noslēdzās ar 2:1 dāņu labā. Madss Ellers un Julians Jakobsens iemeta ripas Igora Brikuna vārtos, bet Artūrs Gavruss atbildēja ar vienu precīzu metienu Sebastiana Dāma sargātajā cietoksnī. Jespers Jensens trešā perioda sākumā guva trešos vārtus Dānijai – 3:1.

Izmantotie resursi:Pointstreak Sports Technologies - The Leader...

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga