05.01.2014. 23:01

Finālmačā Somijas valstsvienība papildlaikā ar 3:2 pārspēja mājiniekus Zviedrijas hokejistus, trešoreiz triumfējot pasaules U-20 čempionātā

Jau spēles 27. minūtē somus vadībā izvirzīja Esa Lindels, bet izlīdzinājumu otrās trešdaļas 8. minūtē skaitliskajā vairākumā panāca Lukass Valmarks. Tomēr mājinieku prieki ilga vien 45 sekundes, kad Somijas izlasei vadību atguva Saku Menalanens.

Spēles turpinājumā zviedri četras reizes spēlēja vairākumā un tikai ar ceturto piegājienu Kristiāns Djoss nepilnas desmit minūtes līdz mača beigām beidzot spēja izlīdzināt rezultātu, bet vairāk vārtu pamatlaikā netika gūts.

Papildlaika 10. minūtē uzvaras vārtus guva Zemgus Girgensona komandas biedrs Bufalo «Sabres» rindās - somu aizsargs Rasmuss Ristolainens.

Iepriekš Somijas U-20 hokejisti pasaules čempionātā bija triumfējuši 1987. un 1998. gadā

Atgādinām, ka bronzas medaļas svētdien ieguva Krievijas U-20 hokejisti, kuri ar 2:1 pieveica Kanādas vienaudžus, kas jau otrajā čempionātā pēc kārtas palika bez medaļām.

Vieglatlētikas klubs Viļāni, biedrība Kultūras laukums 9, Viļāni, Viļānu n., LV-4650