04.05.2013. 23:28
Pasaules čempionāta otrās spēļu dienu vakara mačos sestdien pie panākumiem tika mājinieces Somijas un Zviedrijas valstsvienības.

Somijas hokejisti Helsinku apakšgrupas spēlē ar 2:0 pārspēja Slovākijas izlasi.

Spēles rezultātu somi atklāja mača 12. minūtē, kad vārtus guva Juhamati Āltonens, bet trešā perioda sākumā savus trešos vārtus šajā turnīrā guva Petri Kontiola, dubultojot laukuma saimnieku pārsvaru.

Somijas izlases vārtsargs Anti Rānta šajā mačā tika galā ar visiem 36 Slovākijas hokejistu metieniem.

Tikmēr Stokholmas apakšgrupas spēlē Zviedrijas valstsvienība ar 2:1 uzvarēja Čehijas izlasi.

Mača 11. minūtē Džimijs Ēriksons izvirzīja zviedrus vadībā, bet otrā perioda 4. minūtē aizsargs Henriks Talinders dubultoja mājinieku pārsvaru. Trešdaļas 13. minūtē skaitliskajā vairākumā Jirži Hudleram izdevās samazināt rezultāta starpību, bet mača turpinājumā čehi atspēlēties nespēja.

Atgādinām, ka citās sestdienas spēlēs Latvija ar 0:6 zaudēja Krievijai, Kanāda ar 3:1 pieveica Dāniju, ASV ar 5:3 pārspēja Austriju, bet Norvēģija ar 3:1 uzvarēja Slovēniju.

P.S. Seko līdzi «Apollo» sporta ziņām arī sociālajā tīklā «Twitter» - @Apollo_sport