13.05.2014. 18:56

B apakšgrupas spēlē Somijas hokejisti «Minsk Arena» ar 4:0 pieveica Vācijas valstsvienību

Mača 10. minūtē somus vadībā izvirzīja Petri Kontiola, bet pēc nepilnām piecām minūtēm Jarko Immonens dubultoja pārsvaru. Otrā perioda vidū ar pusminūtes intervālu vārtus guva Olli Palola un Leonīds Komarovs, panākot jau 4:0 Somijas valstsvienības labā.

Tikmēr «Čižovka Arena» A apakšgrupas spēlē Dānijas valstsvienība ar 4:1 pārspēja Itālijas hokejistus

Jau spēles 3. minūtē Jespers Jensens izvirzīja Dānijas komandu vadībā, bet 13. minūtē Djēgo Kostners atjaunoja līdzsvaru uz rezultāta tablo. Tomēr otrā trešdaļas vidū Janniks Hansens atguva dāņiem vadību, bet pēc 29 sekundēm Emīls Kristensens palielināja pārsvaru. Nepilnas trīs minūtes līdz mača beigām spēles galarezultātu uzstādīja Kims Stāls.

Šovakar tiks aizvadītas vēl divas spēles - B apakšgrupā tiksies Latvija un Kazahstāna, bet A apakšgrupā spēkiem mērosies Norvēģija un Zviedrija.

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga