16.05.2013. 20:38
Pasaules čempionāta trešajā ceturtdaļfināla spēlē šovakar mājinieki Somijas hokejisti ar 4:3 pārspēja Slovākijas izlasi.

Jau spēles 91. sekundē aizsargs Osi Vānanens izvirzīja somus vadībā, 10. minūtē Petri Kontiola dubultoja Somijas izlases pārsvaru, bet 16. minūtē Kontiola guva savus otros vārtus mačā, panākot jau 3:0. Otrās trešdaļas 6. minūtē Mihals Miklīks vienus vārtus slovākiem atspēlēja, 13. minūtē Andrejs Sekera samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet trešajā periodā jau 30. sekundē Tomāšs Surovijs panāca izlīdzinājumu - 3:3.

Trešdaļas turpinājumā somi divas minūtes spēlēja mazākumā, bet 9. minūtē Juhamati Āltonens atguva vadību laukuma saimniekiem, bet slovākiem atlikušajā laikā neizdevās vēlreiz atspēlēties.

Pusfinālā sestdien, plkst. 20.00 Somijas hokejisti tiksies ar Kanādas un Zviedrijas valstsvienību mača uzvarētāju.

Atgādinām, ka pirmajos ceturtdaļfināla pāros ASV ar 8:3 sagrāva Krieviju, bet Šveice ar 2:1 pieveica Čehiju, tādējādi pirmajā pusfinālā sestdien, plkst. 16.00 spēkiem mērosies ASV un Šveice.

Šovakar tiks aizvadīta arī ceturtā ceturtdaļfināla spēle - plkst. 21.15 laukumā dosies Kanādas un Zviedrijas hokejisti.

Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222