09.11.2013. 18:44

Pirmās trešdaļas 14. minūtē skaitliskajā vairākumā Jakubs Petružāleks izvirzīja čehus vadībā, bet otrā perioda 3. minūtē Jans Kovāržs vairākumā panāca 2:0, tomēr nepilnas četras minūtes līdz trešdaļas beigām Petri Kontiola samazināja rezultāta starpību.

Trešā perioda 4. minūtē Mika Pjerela anāca izlīdzinājumu, bet piecas minūtes un 15 sekundes līdz spēles beigām Jori Lehtera izrāva mājiniekiem uzvaru.

Atgādinām, ka dienas pirmajā mačā Krievijas izlases hokejisti ar 5:2 pieveica Zviedrijas valstsvienību. Turnīra pirmajā dienā Somija ar 4:3 pārspēja Krieviju, bet Zviedrija ar 6:0 sagrāva Čehiju.

Svētdien turnīrs noslēgsies ar Krievijas un Čehijas, kā arī Somijas un Zviedrijas izlašu dueļiem.

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA