22.05.2014. 22:22

Somijas hokejisti ar rezultātu 3:2 uzvarēja favorītus kanādiešus un iekļuva pusfinālā.

Rezultātu pirmajā periodā atklāja somi, bet otrajā kanādieši septiņu minūšu laikā guva divus vārtus un panāca 2:1 savā labā.

Trešā perioda pirmajā minūtē somi izlīdzināja rezultātu, bet 17 minūtē Iro Pakarinens guva trešos vārtus, kas vēlāk izrādījās arī uzvaru nesošie.

Pusfinālā somi tiksies ar Čehijas izlasi, kura 1/4 finālā pārspēja ASV valstsvienību.

Tikmēr pēdējā ceturtdaļfināla spēlē zviedri ar rezultātu 3:2 uzvarēja laukuma saimniekus baltkrievus un pusfinālā spēlēs ar Krieviju.

Pirmajā periodā zviedri izvirzījās vadībā, bet otrajā laukuma saimnieki guva divus vārtus, panākot 2:1, bet trīs minūtes pirms trešdaļas beigām Zviedrija panāca 2:2.

Trešajā periodā 14.minūtē Ekholms guva trešos vārtus, izvirzot Zviedriju vadībā, bet atlikušajā laikā rezultāts nemainījās.

Jāpiebilst, ka trešajā periodā Aleksejs Kaļužņijs nerealizēja soda metienu.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]